شنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
۰ نفر

شورای صنفی نمایش اعلام کرد که ۲۵ اسفند آخرین مهلت فیلم‌های اکران نوروزی برای تحویل نسخه نهایی‌ به سینماهای سراسر کشور است.

سالن سینما - سینمای خالی - سینما

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، مرتضی شایسته سخنگوی شورای صنفی نمایش، درباره شروع اکران ۴ فیلم باقی مانده از سبد اکران نوروزی، گفت: طبق تصمیم‌گیری شورای صنفی نمایش، فیلم‌های سینمایی «مردبازنده» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، «روز صفر» به کارگردانی سعید ملکان، «سگ بند» به کارگردانی مهران احمدی و «شادروان» به کارگردانی حسین نمازی تنها تا روز چهارشنبه ۲۵ اسفند مهلت دارند تا نسخه نهایی‌شان را به سینماهای سراسر کشور تحویل دهند.  

او ادامه داد: چنانچه هر کدام از فیلم‌های اعلام شده نتوانند تا تاریخ اعلام شده نسخه نهایی خود را تحویل دهند، شورای صنفی نمایش یک فیلم رزرو شده را جایگزین آن فیلم سینمایی می‌کند.  

«موقعیت مهدی» به سرگروهی سینما آزادی، «قدغن» به سرگروهی پردیس کورش، «روز صفر» به سرگروهی سینما بهمن، «سگ‌بند» به سرگروهی ایرانمال، «مرد بازنده» به سرگروهی پردیس ملت، «گل به خودی» به سرگروهی مگامال و «شادروان» به سرگروهی ماندانا، فیلم‌های سینمایی اکران نوروز ۱۴۰۱ هستند.  

کد خبر 663553

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سینما

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha