عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با بیان اینکه در مذاکرات تلاش ما این است که حقوق و منافعمان توسط دشمن ضایع نشود، گفت: ما هر ارتباط و تماسی با دشمنان انقلاب داشته باشیم، مفهومش تسلیم شدن در برابر استکبار جهانی نیست.

حمیدرضا ترقی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب به مناسبت نوزدهم دی ماه درباره مذاکره با دشمن اظهار داشت: بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با تبیین محکمات انقلاب اسلامی بود که نباید به آنها خدشه ای وارد شده، به فراموشی سپرده و یا تضعیف شود.

وی افزود:‌ تلاش دشمن این است که این محکمات را مورد تردید و تشکیک در افکار عمومی جامعه قرار دهد سیاست های ضد استکباری و ضد سلطه جمهوری اسلامی از این محکمات است و رهبر معظم انقلاب تاکید داشتند که این سیاست یک سیاست دائمی جزو جوهره انقلاب اسلامی است و نمی‌شود انقلاب اسلامی را از جوهره ضد استکباری آن جدا کنیم.

وی ادامه داد: وقتی این جزو جوهره انقلاب اسلامی می شود مفهومش این است که ما هر ارتباط و تماسی هم با دشمنان انقلاب اسلامی داشته باشیم، مفهومش تسلیم شدن در برابر استکبار جهانی نیست و در متن و بطن آنان ضدیت و دشمنی با استکبار جهانی کاملاً باید وجود داشته باشد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه اگر مذاکره‌ای با دشمن صورت می‌گیرد بیشتر در جهت دفع خطرات و آزار و اذیت دشمن و کاهش آسیب هایی است که به نظام جمهوری اسلامی وارد می شود، خاطرنشان کرد: این بدان معنا نیست که ما مذاکره می‌کنیم چون از دشمن می‌ترسیم و یا اینکه خواسته های آن را تحقق ببخشیم بلکه می‌خواهیم حقوق خودمان را استیفا کنیم و در مذاکره تمام تلاش مان این است که حقوق و منافعمان توسط آنها ضایع نشود.

کد خبر 649898

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 1
  • ناشناس IR ۰۰:۵۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
    0 0
    هرموضوعی رابه شکلی توجیه میکنید!!!!!!!

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار