مجموع نظرات: ۰
چهارشنبه ۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰
۰ نفر

آموزشگاه تهران زبان از بهترین آموزشگاه‌های ارائه دهنده کلاس‌ و دوره‌های زبان‌های زنده دنیاست. مجموعه تهران زبان با سال‌ها تجربه و با داشتن مدرسان مجرب فرصت یک آموزش راحت را در اخیار شما می‌گذارد. این مجموعه ارائه دهنده کلاس‌های تدریس زبان به شکل خصوصی، نیمه خصوصی و آنلاین نیز هست تا شما بتوانید با شرایط دلخواهتان به آموزش زبان بپردازید.

image-20211229131026-1.jpeg

همچنین آموزشگاه تهران زبان دوره‌هایی را مخصوص مکالمه زبان برای زبان‌آموزان ارائه می‌دهد. بسیاری از افراد در کلاس درس بیشتر وقت خود را صرف یادگیری گرامر و دستور زبان می‌کنند. اما مهارت مکالمه در یادگیری تمامی زبان‌ها بسیار مهم است. در اصل بسیاری از افراد تسلط بر زبان را توانایی مکالمه می‌دانند. آموزشگاه تهران زبان که یکی از بهترین آموزشگاه های زبان در تهران است، در این زمینه نیز کلاس‌هایی را برگزار می‌کند. در ادامه به توضیح برخی از دوره‌های زبان موسسه تهران زبان می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

همه‌ی افراد در یادگیری سرعت خاص خود را دارند. هر کس نیز با یک روش آموزشی راحت‌تر است. در کلاس‌ درس این مسائل همیشه باعث دردسر و اذیت دانش‌آموزان می‌شود. ممکن است سرعت تدریس مدرس برای دانش‌آموزان کم یا زیاد باشد یا دانش‌آموزی نیاز به تکرار شدن مسائل داشته باشد در صورتی که همین تکرار کلاس را برای فرد دیگر کسل‌کننده کند. تدریس زبان انگلیسی یکی از درس‌هایی است که این اختلاف سرعت یادگیری در میان زبان‌آموزان بیشتر به چشم می‌آید. زبان انگلیسی تشکیل شده از چهار مهارت گوش دادن (listening)، صحبت کردن (speaking)، خواندن (reading) و نوشتن (writing) است. هر یک از افراد ممکن است در یکی یا دوتا از این مهارت‌ها قوی‌تر باشد یا ضعیف‌تر عمل کند. در کلاس‌های تدریس زبان همگانی برای مدرس سخت است که بتواند برای همه‌ی زبان‌آموزان وقت بگذارد و با آن‌ها تمرین کند.

کاری که مدرس در کلاس همگانی انجام می‌دهد این است که برای تمام مباحث به یک اندازه وقت می‌گذارد، مباحث آسان را سریع‌تر رد می‌کند تا وقت برای مباحث سخت‌تر باشد. مشکلی که در این روش وجود دارد این است که مباحث سخت و آسان برای تمام زبان‌آموزان یکسان نیست.

کلاس تدریس خصوصی زبان امکان شخصی‌سازی بسیاری دارد. یعنی مدرس با توجه به نیاز و مهارت زبان‌آموز کلاس را طوری اداره می‌کند تا او به بیشترین حدی که می‌تواند پیشرفت کند. برای مباحث با توجه به نقاط قوت و ضعف زبان‌آموز وقت گذاشته می‌شود. کلاس‌های تدریس خصوصی انعطاف پذیری بالایی دارند. این انعطاف نه فقط در روش تدریس بلکه در زمان برگزاری کلاس‌ها نیز وجود دارد. در کلاس‌های تدریس خصوصی زبان انگلیسی تهران زبان شما می‌توانید زمان و روزی که برای شما راحت‌تر است را برای آموزش انتخاب کنید.

کلاس مکالمه زبان انگلیسی

مکالمه انگلیسی مهارتی است که معمولا افراد در آن قوی نیستند. حتی افراد در سطح‌های بالاتر از دستور زبان و گرامر ممکن است هنوز روی مهارت مکالمه خود کار نکرده باشند. کلاس مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدیان و برای افراد با سطح متوسط و حتی پیشرفته در آموزشگاه تهران زبان برگزار می‌شود.

معرفی موسسه تهران زبان

مکالمه در کلاس‌های تدریس زبان مبتدی برای کسانی است که برای درک اصول صحبت کردن به زبان انگلیسی به کمک نیاز دارند. در این دوره تدریس زبان انگلیسی مدرس از واژه و عبارات بسیار ساده برای کمک به شما در صحبت کردن به زبان انگلیسی استفاده خواهیم کرد. این دوره برای تمرین صحبت کردن برای یادگیری ارتباط مفید روزمره در موقعیت‌ها شامل ملاقات با افراد جدید، بررسی، درک و ارائه پیشنهادات است.

همچنین کلاس‌ها در سطح‌های بالاتر شامل موقعیت‌هایی مانند نشان دادن علاقه، صحبت کردن در مورد اینکه اهل کجا هستید و بتوانید در مورد شغل خود صحبت کنید است. همچنین موقعیت‌هایی مانند واکنش نشان دادن به اخبار، ملاقات رو در رو و درخواست کردن چیزی است. و در سطح‌های پیشرفته‌تر مکالمات شامل مشاوره دادن، برخورد با یک مشکل و به چالش کشیدن ایده‌های یک نفر خواهد بود.

کلاس مکالمه زبان انگلیسی شامل جملات کلیدی برای سناریوهای مختلف است که در زندگی روزمره استفاده می‌شود. این دوره به انگلیسی روزانه شما کمک خواهد کرد زیرا شامل همهی جملات روزمره است که به طور مرتب استفاده می‌شوند. شما لازم نیست نگران مطالعه جملات انگلیسی که در استفاده روزمره استفاده نمی‌شوند باشید.

کلاس‌های تدریس زبان مخصوص مکالمه در تهران زبان به دو نوع نیمه خصوصی و خصوصی تقسیم می‌شود. شما می‌توانید در کلاس خصوصی مکالمه شرکت کنید و با توجه به هدف خودتان نوع مکالمه جملات و اصطلاحات مورد نیاز برای آن مکالمه را با مدرس خود تمرین کنید. کلاس خصوصی کاملا مناسب هدف شما برنامه ریزی و برگزار می‌شود.

تدریس زبان ترکی

آیا می خواهید ترکی را از پایه شروع کنید؟ موسسه تهران زبان بهترین جا برای شماست! دروس ما مرحله به مرحله به شما کمک می‌کند و شما را از طریق مکالمات واقعی ترکی راهنمایی می‌کند. مدرسان ما سرعت خود را کاهش می‌دهند و هر کلمه و عبارتی را توضیح می‌دهند. اینگونه شما هر کلمه ترکی را که می‌شنوید متوجه خواهید شد. یادگیری برای سفر، مهاجرت یا تحصیل فرقی نمی‌کند. کلاس‌های تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی ما تمام اینها را پوشش می‌دهد. آیا می‌خواهید روی خواندن، نوشتن، دستور زبان یا فرهنگ تمرکز کنید؟ در کلاسهای تهران زبان شما بر اساس اهداف و نیازهای خود درس می‌گیرید.

معرفی موسسه تهران زبان

شما  می‌توانید با مدرس ترکی خود کلاس خصوصی بردارید. آیا می‌خواهید خود را به ترکی کامل معرفی کنید؟ یا در هفته اول تا 3 دقیقه مکالمه داشته باشید؟ معلم شخصی شما از طریق پیام‌رسان، اصلاحات و پاسخ به هر سوالی را که ممکن است داشته باشید به شما ارائه می‌دهد. معلم شما همچنین یک برنامه شخصی برای پیگیری و تکالیف هفتگی به شما می‌دهد. توجه به مکالمه در کلاس‌های مجموعه تهران زبان از مهم‌ترین مشخصه‌های دوره‌های آموزشی ماست. مدرسان مجموعه روش تدریس خود را فقط بر مبنای کتاب یا گرامر و دستور زبان نمی‌چینند. مدرس در کلاس سعی می‌کند با توجه به دانش زبان‌آموز از جلسات ابتدایی مکالمه را شروع کند.

ما برای هر دو دانشگاه‌های دولتی و خصوصی اپلای کرد را برای شما راحت می‌کنیم. شما می‌توانید با کلاس‌های تدریس زبان ترکی ما برای شرکت در آزمون‌های ورودی دانشگاه‌های ترکیه آماده شوید. فرقی ندارد کدام آزمون شما می‌توانید برای دانشگاه مورد علاقه خود در ترکیه آماده شوید. ما درخواست شما را برای دانشگاه‌های ترکیه بهبود می‌دهیم.

کد خبر 646486

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار بازار

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha