در گزارشی که اخیرا موسسه J.D Power از قابل اعتماد ترین خودروهای بازار چین منتشر کرده، خودرو X۲۲ Pro با اختلاف زیاد توانسته مقام اول را از میان برندهای چینی در سگمنت کراس اوورهای کوچک، به دست بیاورد. رده بندی قابل اعتماد ترین کراس اوورهای چین توسط J.D Power از سال ۲۰۱۰ آغاز شد.

1.jpg

این پژوهش با هدف بررسی مشکلات کیفی به وجود آمده در خودروها در مدت زمان ۶ ماه، به انجام رسیده است. مدت مالکیت هر یک از خودروها هم توسط مشتریان، بین ۱۳ تا ۴۸ ماه بوده است. میزان قابل اعتماد بودن هر خودرو با بررسی تعداد مشکلات فنی به وجود آمده در هر ۱۰۰ دستگاه (PP۱۰۰) سنجیده می شود. طبیعتا هرچه این امتیاز پایین تر باشد، مشکلات فنی کمتر است و خودرو با کیفیت تر خواهد بود.

خودرو X۲۲ Pro با امتیاز عالی ۱۰۳ PP۱۰۰، جایگاه نخست را در میان خودروهای هم سگمنت با خود، به دست آورده است. در حالی که میانگین امتیازات برندهای چینی در این کلاس، ۱۴۳ PP۱۰۰ بوده است. امتیاز کسب شده توسط X۲۲ Pro در این رقابت، نشان از کیفیت بالای محصولات برند MVM دارد. نسل جدید X۲۲ از سال جاری وارد بازار جهانی شده است. تاکنون کشورهایی همچون برزیل، شیلی، پرو، عربستان سعودی و چندی دیگر، میزبان X۲۲ Pro بوده اند. در شیلی، مجموع فروش X۲۲ Pro در ۹ ماه نخست سال میلادی جاری، این محصول را به دومین خودرو پر فروش در بازار این کشور بدل کرده است. همچنین از ماه ژوئن امسال که پای X۲۲ Pro به برزیل باز شد، تا به امروز، همواره فروش آن با رشد صعودی همراه بوده است. این موضوع نشان می دهد که جوانان برزیلی، استایل جذاب و مدرن این کراس اوور را پسندیده اند.

جلو پنجره کهکشانی، نقطه مشترک طراحی تمام محصولات جدید MVM است. چراغ های LED جلو هم جذابیت چهره X۲۲ Pro را کامل کرده اند. در حالی که خطوط بدنه خودرو نیز، اسپرت و پویا به نظر می رسند. در همین حال، وجود تهویه مطبوع الکتریکی، صندلی های چرمی و فضای جادار کابین به راحتی هرچه بیشتر سرنشینان کمک کرده است. علاوه بر آن، X۲۲ Pro در بخش تکنولوژی هم قوی تر از قبل ظاهر می شود. سیستم ESP این خودرو ساخت کمپانی بوش است. نمایشگر ۹.۰ اینچی HMI تعبیه شده داخل کابین هم امکانات خوبی در اختیار سرنشینان می گذارد.

خودرو X۲۲ Pro در آینده ای نزدیک وارد بازارهای اروپا، آفریقا، آسیا، آمریکای جنوبی و سایر نقاط جهان می شود و تجربه راندن یک کراس اوور شیک، امروزی، اسپرت و هوشمند را برای خریداران فراهم می آورد.           

     

کد خبر 640627

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار