همزمان با هفته بسیج طرح های فرهنگی به صورت گسترده با شعار «بسیج پاره تن مردم» روی سازه‌های تبلیغاتی سطح شهر اکران شد.

هفته بسیج

به گزارش همشهری‌آنلاین، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اعلام این خبر گفت: هفته بسیج، بزرگداشت جانفشانی‌هایی است که برای سربلندی این سرزمین صورت گرفته‌است. بر همین اساس سازمان زیباسازی شهر تهران نیز بنا بر رسالت فرهنگی خود، سازه های تبلیغات محیطی را به تصاویر شهدا و مضامین متناسب با این رویداد، مزین کرده است.

به گفته رضا صیادی، این سازمان ۲۵۰۰ سازه اعم از عرشه پل، بیلبورد، پرتابل و استرابورد را به اکران طرح های فرهنگی مربوط به این هفته اختصاص داده است.
او با اشاره به آثار اکران شده روی  این سازه ها، گفت: طرح های اکران شده علاوه بر تصاویری از شهدای دفاع از حرم و دیگر شهدای انقلاب اسلامی، حاوی تصاویر و مضامینی با موضوعات ولایتمداری، عاشق ایران بودن و مدافعین سلامت است.

صیادی افزود: علاوه بر ۲۲منطقه شهرداری تهران که طرح های ارسالی این سازمان را اکران کرده اند تعدادی از سازه های تبلیغات تجاری نیز به این امر اختصاص یافته که در مجموع۲۵۰۰ نقطه در سطح شهر توسط سازمان زیباسازی به اکران طرح های ویژه هفته بسیج اختصاص یافته است. بسیج مستضعفان در ۵ آذر ۱۳۵۸ به فرمان امام خمینی(ره) تشکیل شد و پس از تصویب مجلس شورای اسلامی در دی ۱۳۵۹ به صورت قانونی رسمیت پیدا کرد و به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تعلق گرفت.

کد خبر 639820

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha