مجموع نظرات: ۰
سه‌شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸
۰ نفر

صندوق بازنشستگی کشوری درباره برگزاری جلسات اعضای کانون‌های سراسر کشور با مدیرعامل این صندوق و کمیته پیگیری مطالبات بازنشستگان توضیح داد.

صندوق بازنشستگی کشوری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، پیرو جلسه هم‌اندیشی روسای کانون‌های بازنشستگان سراسر کشور با محمد اسکندری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، در ۳۱ شهریورماه سال جاری و سوالات و خواسته‌های مطرح‌ شده بازنشستگان در این نشست، با دستور مدیرعامل صندوق، کمیته‌ای با عنوان «کمیته پیگیری مطالبات بازنشستگان» تشکیل شد.

در ۲ جلسه تشکیل شده این کمیته، بیش از ۲۰ مورد از مطالبات مطرح‌شده از سوی اعضای کانون‌های بازنشستگی سراسر کشور دسته‌بندی و اقدامات و فعالیت‌های انجام‌شده از سوی صندوق بازنشستگی کشوری درباره آنها بررسی و موانع حقوقی و اداری لازم برای تحقق آنها نیز مورد توجه قرار گرفت.

طبق تصمیم اعضای کمیته و تایید مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری مقرر شد این کمیته ضمن بررسی درخواست‌های طرح‌شده در جلسات خود، توضیحات و پاسخ لازم را تهیه کند و به اطلاع بازنشستگان برساند.

در حال حاضر گزارش این کمیته درباره مطالبات و جمع‌بندی جلسه با کانون‌های بازنشستگی تهیه شده که در روزهای آینده از سوی صندوق بازنشستگی کشوری منتشر خواهد شد.

کمیته پیگیری مطالبات بازنشستگان همچنین اعلام کرد: انجام برخی درخواست‌ها در حوزه اختیارات صندوق بازنشستگی کشوری قرار ندارد که در این خصوص باید پیگیری و مطالبات از طریق مذاکره، گفتگو یا مکاتبه با مراجع ذی‌صلاح مربوطه انجام شود.

کد خبر 637868

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار