جمعه ۷ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۰
۰ نفر

رئیس شورای شهر تهران گفت: در شوراهای قبلی کسی از افراد انتظاری نداشت که این نکته نشان‌دهنده این بود که مردم از این شوراها راضی نبودند.

چمران

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، مهدی چمران در همایش مسئولان، دبیران و امور بانوان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اشاره به اینکه باید رابطۀ خوبی با مجلس و شوراهای اسلامی شهر و روستا شکل بگیرد، اظهار کرد: هم‌اکنون که ابتدای کار شورای شهر است باید براساس برنامه و اصول میان شورای ائتلاف با شورای شهر تهران رابطۀ خوب و صمیمانه‌ای برقرار شود.

نایب‌رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب هدف فعالیت این شورا را کسب رضایت الهی و مردم دانست و تأکید کرد: شوراها و شهرداری‌ها ارتباط مستقیم با خدمات شهری مورد نیاز مردم دارند و رضایتی که می‌توانند برای مردم ایجاد کنند، موجب افزایش رضایت عمومی می‌شود.

وی یادآور شد: می‌توان گفت که بدست آوردن رضایت عمومی نیازمند ارائه خدمات مناسب از طرف شوراهای شهر و شهرداری‌ها است و در غیر این صورت رضایت عمومی حاصل نخواهد شد.

چمران با اشاره به نتایج انتخابات گذشته شوراهای شهر افزود: حدود ۸۰ درصد منتخبان شوراهای شهر افرادی بودند که توسط شورای ائتلاف معرفی شدند. لذا انتظار مردم از این شورا با شورای قبلی متفاوت است. در شوراهای قبلی کسی از آنها انتظاری نداشت هم‌چنان که در پایان دوره مردم با زیر ده صد با آنها مواجه شدند، که این نکته نشان‌دهنده این بود که مردم از این شوراها راضی نبودند.

وی با اشاره به تغییر دیدگاه مردم به شوراهای اسلامی شهر تصریح کرد: با روی کار آمدن نیروهای انقلاب در شوراهای شهر انتظارات مردم از این شورا نیز تغییر کرد. در حقیقت مردم با همان نگاهی که نسبت به شوراهای قبلی داشتند، به شورای فعلی نگاه نمی‌کنند.

چمران یادآور شد: در حقیقت شوراهای شهر باید در راستای رضایت عمومی و دور کردن عوامل نارضایتی تلاش کنند. از این رو شورای ائتلاف می‌تواند در مواردی از قبیل ایجاد رضایت عمومی به شوراهای شهر کمک فکری کند.

کد خبر 634683

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شورای شهر

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha