رسانه مشهور پرتغالی درخصوص پیشرفت ستاره ایرانی پورتو با همشهری و دوست نزدیک مهدی طارمی گفت‌وگو کرد.

طارمی

به گزارش همشهری‌آنلاین، روزنامه A Bola نوشت: «علیرضا صمیمی دروازه بان تیم فوتسال ایران از سطح عملکرد دوستش طارمی بسیار خوشحال است. او کسی بود که انتقال این مهاجم به پورتو (قبل از انتقالش به این تیم) را تضمین کرد. دروازه‌بان تاریخی ایران که در رده‌بندی سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ به عنوان یکی از ۱۰ دروازه‌بان برتر جهان معرفی شد، در واقع کسی بود که انتقال طارمی به پورتو را با اطمینان خبر داد؛ زمانی که تردیدها در مورد آینده این مهاجم افزایش یافته بود زیرا اسپورتینگ و بنفیکا هم برای جذب طارمی در رقابت بودند. از آن زمان، طارمی با ۳۲ گل در یک فصل و نیم تماشاگران پورتو را سرشار از خوشی کرده است.»

صمیمی در این مصاحبه درباره همشهری و دوست خود گفت: طارمی قبل از ورود به پورتو یکی از بهترین‌های ایران و آسیا بود و اکنون یک مرجع در فوتبال اروپاست. مطمئن بودم که او در باشگاهی به این بزرگی موفق می‌شود زیرا مهدی این ذهنیت را دارد که به سرعت خود را با هر شرایطی تطبیق دهد و این امر باعث می‌شود که او به موفقیت برسد. طارمی بسیا با انگیزه و مصمم است تا در موقعیت خود بهترین باشد. او همیشه سعی می‌کند عملکرد بهتری داشته باشد.

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال ایران تصریح کرد: من واقعاً، واقعاً خوشحالم. قبلاً پورتو را دنبال نمی‌کردم ولی الان بدون وقفه بازی‌های پورتو را دنبال می‌کنم. این اتفاق در کل ایران می‌افتد؛ چه در بازی‌های لیگ پرتغال و چه در لیگ قهرمانان اروپا. امیدوارم مهدی و پورتو بهترین نتایج ممکن را کسب کنند.

صمیمی تاکید کرد که علاوه بر طارمی، مجذوب دیگر بازیکنان تاپ پورتو از جمله لوئیس دیاز کلمبیایی شده است: هر دوی آنها فوق‌العاده هستند و بسیاری از گل‌های طارمی از پاس‌های دیاز به دست می‌آیند. می‌بینم که هماهنگی زیادی بین آنها وجود دارد و تصور می‌کنم پورتو از داشتن بازیکنان با کیفیت خوشحال و راضی است. فقط یک باشگاه بزرگ می‌تواند بازیکنانی در این سطح داشته باشد.

کد خبر 634412

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار