رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از حضوری شدن کلاس‌های دانشجویان مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در شهرهای با وضعیت آبی از ۱۵ آبان خبر داد.

سردر دانشگاه آزاد

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، محمدمهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: دانشگاه آزاد به طور کامل و بر اساس کد ملی دانشجویان، آمار تزریق واکسن دانشجویان دانشگاه آزاد را در اختیار دارد. بر این اساس و طبق آخرین آمار، از مجموع اساتید و هیات علمی و حق‌التدریس ۱۷ هزار و ۶۰۰ نفر دو دوز واکسن و ۲۶ هزار نفر نیز دوز اول واکسن را تزریق کرده‌اند.

رییس دانشگاه آزاد همچنین گفت: از مجموع دانشجویان در مقطع دکترای تخصصی نیز ۴۱ درصد یک دوز واکسن و ۵۹ درصد نیز دو دوز واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

وی همچنین تصریح کرد: از بین دانشجویان کارشناسی نیز حدود ۱۸ درصد هنوز واکسن خود را دریافت نکرده‌اند که تزریق واکسن مابقی دانشجویان این مقطع نیز با هماهنگی وزارت بهداشت در حال پیگیری است.

کلاس‌های دانشگاه آزاد از ۱۵ آبان در شهرهای آبی حضوری می‌شود 

رییس دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به اینکه آیا از ۱۵ آبان کلاس‌های دانشگاه آزاد حضوری برگزار خواهد شد یا خیر گفت: دانشگاه آزاد نحوه حضوری بودن دانشجویان در دانشگاه‌ها را مطابق با دستورالعملی که در دست تهیه است، از شهرهای آبی و زرد آغاز خواهد کرد.

او با تاکید بر اینکه ما باید بین شهرهای قرمز و نارنجی در حوزه کرونا تفاوت قائل شویم و این مساله را مدیریت کنیم، افزود: برنامه دانشگاه آزاد در مرحله نخست شروع کلاس‌های حضوری در شهرهای آبی و زرد از ۱۵ آبان خواهد بود.

طهرانچی در خصوص زمان آغاز کلاس‌های حضوری مقطع تحصیلات تکمیلی نیز توضیح داد: حضور دانشجویان مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در شهرهای آبی به صورت کامل خواهد بود اما در شهرهای زرد تنها شاهد حضور دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی از ۱۵ آبان خواهیم بود.

کد خبر 634337

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار