سه‌شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۵
۰ نفر

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار شدید در یکی از ساختمان‌های شهرری خبر داد.

انفجار

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این باره اظهار کرد: ساعت ١۵:٢٢ دقیقه ظهر امروز در پی صدای انفجار شدیدی که شهروندان در شهرری، محله بهشتی شنیده بودند بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان دو ایستگاه را به محل حادثه اعزام کرد.

وی گفت: در محل مشاهده شد که در یک منزل مسکونی یک و نیم طبقه انفجار شدیدی رخ داده بود و بر اساس آنچه دیده می‌شد کاربری مسکونی نداشت و بخش‌هایی از آن تبدیل به کارگاه شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی ادامه داد: انفجار شدیدی در این محل رخ داده بود و بر اثر آن بخشی از دیواره و سقف‌ها تخریب شده بود. خوشبختانه حین تخریب کسی داخل ساختمان نبوده است اما در قسمت پشتی این ساختمان کارگاه مجسمه‌سازی وجود داشت که در آن چند نفر مشغول به کار بودند که بر اثر تخریب و شدت انفجار بخشی از دیواره یک ضلع کارگاه نیز تخریب شده بود.

ملکی اظهار کرد: به علت ریختن دیوار این افراد دچار مصدومیت شده بودند و حتی بخشی از بدن چند نفر زیر آوار مانده بود که با حضور عوامل آتش‌نشانی آن‌ها از زیر آوار خارج شدند.

او گفت: بر اثر ریزش دیوار ۶ نفر دچار مصدومیت شده بودند که ۲ خانم و ۴ آقا بودند. این افراد برای معاینه و درمان به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی ادامه داد: خوشبختانه این حادثه منجر به شعله‌وری نشده بود چراکه اگر این اتفاق رخ می‌داد وضعیت وخیم می‌شد. همچنین با حضور کارشناسان در محل وقوع حادثه مشخص شد که نشت گاز از یکی از وسایل گازسوز و ایجاد شعله و جرقه رخ داده بود. ساعت ١۶:۵٣ این عملیات به پایان رسید.
 

کد خبر 634261

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار