پس از اعتراض شدید نمایندگان الجزایر در نشست رؤسای پارلمان‌ها، مقامات برگزارکننده این کنفرانس مکان هیئت اسرائیلی را تغییر دادند.

هیات الجزایری

به گزارش همشهری‌آنلاین، مهر به نقل از القدس العربی نوشت: هیئت نمایندگی پارلمان الجزایر در نشست اروپایی رؤسای پارلمان‌ها در روز پنجشنبه به خاطر قرار گرفتن جایگاه این هئیت در نزدیکی هیئت فرستاده رژیم صهیونیستی اعتراض شدید خود را به مسئولان این کنفرانس ابلاغ کرد.

بر اساس گزارش رسانه‌های الجزایر، پس از اعتراض شدید نمایندگان این کشور در نشست رؤسای پارلمان‌ها، مقامات برگزار کننده این کنفرانس بین المللی در شورای اروپا مکان هیئت اسرائیلی را تغییر دادند.

گفتنی است که در جریان برگزاری این نشست در یونان، اعضای عالی رتبه پارلمانی کشورهای شرکت کننده درباره «نقش و تأثیر پارلمان‌ها پس از شیوع ویروس کرونا» گفتگو و رایزنی می‌کنند.

الجزایر کشوری است که طی سال‌های گذشته بارها و بارها مخالفت شدید خود را با عادی سازی رابطه با رژیم صهیونیستی نشان داده است.

همچنین از زمان مطرح شدن عضویت رژیم اشغالگر در اتحادیه آفریقا الجزایر و مردم این کشور تمامی ابزارهای رسانه‌ای و اجتماعی لازم برای مقابله با این عضویت را به کار گرفته‌اند.

کد خبر 633532

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار