عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران از ورود شورا به مسئله ترافیک این روزهای پایتخت خبر دا و گفت: معاونت حمل و نقل شهرداری قرار است ظرف یک هفته این موضوع را بررسی کند.

ترافیک ـ جاده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، علی اصغر قائمی افزود: وضعیت ترافیک این روزها برای ما نیز سوال برانگیز است؛ به گونه ای که بعد از  دقایق طولانی در ترافیک ماندن، می بینیم هیچ مانعی وجود ندارد که موجب بروز ترافیک شود.

او ادامه داد: بر همین اساس، جلسه ای با مسئولان شرکت کنترل ترافیک در شورای شهر برگزار کردیم و از آن ها خواستیم که در مورد وضعیت و چرایی ترافیک تهران توضیح دهند.

قائمی با بیان اینکه مسئولان اجرایی معاونت حمل و نقل اعلام کردند که مهلتی برای بررسی نقشه ها، آمار تردد و دوربین ها لازم دارند، افزود: به همین دلیل به آن ها فرصت یک هفته ای داده شد تا ضمن تحلیل داده ها و نقشه های ترافیکی تهران در مورد چرایی این ترافیک به ما توضیح دهند.

عضو شورای شهرتهران در پاسخ به این سوال که آیا زمان طرح ترافیک افزایش می یابد یا نه؟ گفت: به نظرم در اصل طرح ترافیک باید بازنگری صورت گیرد اما اینکه طرح ترافیک چه تغییری باید داشته باشد، سوالی است که باید شورای عالی ترافیک به آن پاسخ دهد.

قائمی تصریح کرد: ترافیک این روزهای تهران برای ما هم سوال برانگیز است و در یک مدت هفت روزه شهرداری به این سوال ما و مردم پاسخ خواهد داد.

کد خبر 633267

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شورای شهر

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها