مجموع نظرات: ۰
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳
۰ نفر

روز ۵ شنبه مورخ  ۲۲ مهرماه در محل پیست اتومبیل رانی آزادی تست درایو ویژه ایی برای خودروی تیگو۸ پرو ب با دعوت ازچهره های برجسته خودرویی، مدیران برجسته، چهره های معروف و برخی فعالان اقتصادی و مشتریان بالقوه برگزار شد.

تست درایو تیگو8 پرو

۲ عدد خودروی تیگو۸ همراه با معرفی خودرو توسط کارشناسان مورد تست و بررسی قرار گرفت، در این مراسم کلیه موارد ایمنی در رانندگی به همراه پروتکل های بهداشتی مورد توجه قرار گرفته شد.

تست درایو تیگو۸ با نظم و هماهنگی بسیار خوب صورت گرفت و بیش از ۱۲۰ نفر از مدعوین توانستند خودرو را تست کنند و نظر خود را در مورد آن بیان نمایند. از دیدگاه بسیاری از افرادی که خودرو را تست کردند طراحی تیگو پرو ۸ بسیار زیبا و مدرن و امروزی است ، علی الخصوص جلوپنجره الماسی شکل که کاملا سبکی جدید را تعریف میکند.

تست درایو ویژه خودروی تیگو۸ پرو

از سوی دیگز پس از تست موتور پر قدرت TGDI این خودرو که از آخرین تکنولوژی روز بهزه میبرد مورد توجه تست کنندگان قرار گرفت ، قدرت بالا ، صدای کم و نرم و آرام در کنار شتاب بسیار خوب برای خودرویی شاسی بلند و نسبتا سنگین وزن مورد تحسین قرار گرفت ، راحتی و ارگونومی و فضای مناسب ۷ نفره بودن در کنار پایداری و هندلینگ خودرو در سر پیچ ها همگی نشان از عملکرد موفق و قابل توجه تیگو۸ دارد .

تست درایو ویژه خودروی تیگو۸ پرو

اما اکثر تست شوندگان با ورود به خودرو جذب مانیتور بسیار بزرگ و مدرن این خودرو با اندازه ۲۴.۶ اینچ شدند  که در بازار ایران بی نظیر میباشد و انبوه تکنولوژی های جدید چون ADAS ، ( رادارها و کروز کنترل تطبیقی ) در کنار کول باکس، شارژ بی سیم موبایل، حافظه صندلی، گرم کن و سرد کن صندلی های جلو به همراه برقی بودن صندلی ها، سیستم ویس کنترل و... آپشن های خاص و منحصر به فردی است که در هیچ کدام از خودروهای وارداتی هم سگمنت تیگو پرو۸ در بازار ایران دیده نمیشود، اکثر مدعوین از کیفیت بالا خودرو در کنار توان بالا ( ۱۹۷ اسب بخار و گشتاور ۲۹۰ نیوتن در متر ) رضایت کامل داشتند و منتظر عرضه سریعتر آن به بازار بودند تا به عنوان یک گزینه مطلوب در نظر بگیرند .

کد خبر 632543

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار