رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه‌ای که در غرب تهران از یک خانه هزار میلیارد اموال با ارزش سرقت کرده بود، خبر داد.

دستگیری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایلنا، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای،  رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ اظهار داشت:  با وقوع یک فقره سرقت میلیاردی از خانه ای در غرب تهران موضوع رسیدگی در دستور کار ماموران کلانتری ۱۳۷ نصر قرار گرفت.

وی افزود: تیم عملیات کلانتری پس از تلاش شبانه روزی با رصد های اطلاعاتی و تحقیقات محلی هویت یکی از سارق و  مخفیگاهش را درغرب تهران شناسایی کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران  ادامه داد:  پس از  هماهنگی های قضائی سارق حرفه ای در یک عملیات پیچیده بازداشت و از مخفیگاهش مقداری از اموال سرقتی کشف شد.

سرهنگ موقوفه ای با بیان اینکه از منزل مال باخته هزار میلیارد ریال اموال با ارزش از قبیل طلا و جواهر و وجوه نقد سرقت شده بود، گفت: متهم در بازجویی های پلیس صراحتا به جرم خود مبنی بر سرقت با همدستی ۲ تن از همدستانش  اعتراف کرد.

رئیس پلیس پیشگیری  تهران  با بیان اینکه  تعدادی از طلاهای  سرقتی به ارزش ۱۰ میلیارد ریال از مخفیگاه متهم کشف شد، در پایان اظهار داشت: دستگیری سارقان متواری و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

کد خبر 628841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار