رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیکی معابر پایتخت در اولین روزکاری مهرماه را تشریح کرد.

پلیس - ترافیک

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: امروز رصد انجام‌شده و نیز گزارش واصله از ماموران در سراسر شهر، حاکی از حجم بالای تردد در معابر است که البته این ترددها بدون هیچ مشکل خاصی انجام شد.

وی ادامه داد: برابر گزارش‌ها ترافیک در بزرگراه شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح، خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از میدان آزادی و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگین بودند.

رنجبر با بیان اینکه بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از شمیران نو، بزرگراه شهید بابایی در مسیر شرق به غرب از هنگام، بزرگراه امام علی(ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست نیز دارای وضعیت مشابه بودند، گفت: در بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از کامرانیه، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از شیشه مینا و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد بودیم.

وی ادامه داد : بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از بوستان جوانمردان، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری،دارای حجم ترافیک بودند.

به گفته رنجبر امروز بزرگراه بابایی تا هنگام و زین الدین تا بزرگراه امام علی(ع) دارای بیشترین حجم ترافیک و ترددهای صبحگاهی بود.

کد خبر 628724

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار