نیکولو اسکیرا خبرنگار ایتالیایی که چندی پیش از احتمال حذف الهلال از لیگ قهرمانان خبر داده بود، در توئیت جدیدی مدعی شد ۳ روز دیگر تکلیف این تیم مشخص می‌شود.

فیفا

به گزارش همشهری‌آنلاین، چند روز پیش بود که نیکولو اسکیرا خبرنگار مشهور ایتالیایی با توئیتی جنجالی مدعی شد که ممکن است الهلال بابت شکایت سباستین جووینکو از لیگ قهرمانان آسیا حذف شود. این خبرنگار در توئیت خود مدعی شده بود که فدراسیون جهانی فوتبال فیفا، به این پرونده ورود کرده و در حال انجام تحقیقات است.

وی تأکید کرد که مجازات‌های احتمالی ممکن است به منزله جلوگیری از حضور الهلال از شرکت در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا منجر شود.

در حالی که اسکیرا علت اصلی این اتفاق را عنوان نکرده بود، اما پس از انتشار این خبر رسانه‌های عربستانی آن را تکذیب کردند، اما حالا این خبرنگار در توئیت جدیدی ضمن اعلام جزئیات بیشتری از این شکایت، مدعی شد که ۳ روز دیگر کمیته انضباطی فیفا در این خصوص جلسه‌ای را برگزار می کند.

اسکیرا در توئیت جدید خود نوشت: در ۲۶ سپتامبر جلساتی در کمیته انضباطی فیفا و فدراسیون عربستان برگزار می‌شود. علت آن، اقدام الهلال در فسخ قرارداد جووینکو است. باشگاه سعودی مورچه اتمی را وادار کرد تا قرارداد خود را فسخ کند تا الهلال بتواند یک جای خالی برای ثبت قرارداد متئوس پریرا به دست بیاورد.

خبرنگار روزنامه گاتزتا دلو اسپورت در ادامه نوشت: جووینکو خواستار ادامه حضور در الهلال و بازی برای این تیم شد و حتی به مدیران این تیم اجازه داد تا دستمزد او را کاهش داده و قراردادش را تمدید کنند اما باشگاه الهلال درب‌های مرکز تمرینی را به روی جووینکو بست و او را مجبور کرد تا قراردادش را فسخ کند. او آنقدر در ریاض ماند تا اینکه اقامت او را در این کشور حذف کردند!

طبق ادعای اسکیرا، قرار است ۳ روز دیگر کمیته انضباطی فیفا در این خصوص جلسه ای را برگزار کند. پیش از این، خبرنگار ایتالیایی مدعی شده بود که ممکن است الهلال با جرایمی نظیر حذف از لیگ قهرمانان آسیا مواجه شود.

توئیت جدید خبرنگار مشهور ایتالیایی و جنجال حذف الهلال از لیگ قهرمانان آسیا

این تیم حریف پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست. دیدار دو تیم طبق برنامه باید در تاریخ ۲۴ مهر در ریاض برگزار شود.

کد خبر 628577

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار