جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: آمریکایی ها در طول این 43 سال حتی یک پیروزی بر انقلاب اسلامی نداشتند.

سردار فدوی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از واحد مرکزی خبر سردار حسین فدوی خاطر نشان کرد: به برکت جنگ، شهدا و عظمت هایی که در 8 سال جنگ آفریده شد نه آمریکا و نه هیچ کشور دیگری جرات نکرده حتی یک تیر به سمت ما شلیک کند ولی جنگ در ابعاد دیگری با وسعت خیلی بیشتر ادامه پیدا کرد.

وی گفت: تمام اتفاقاتی که در غرب آسیا افتاده است بخاطر این بود که بتوانند به ما دسترسی پیدا کنند و نتوانستند بلکه هر حادثه ای که اتفاق افتاد موجب شد عظمت انقلاب اسلامی بیشتر شود.

وی ادامه داد: هدف حضور آمریکایی ها در شرق، غرب و جنوب کشورما و در سوریه و لبنان، انقلاب اسلامی بوده است برای اینکه بتوانند در برابر انقلاب اسلامی پیروزی بدست بیاورند ولی حتی یک پیروزی بدست نیاوردند.

وی افزود: در سه ماه گذشته دو نمایشگاه موشکی و پهپادی در یمن برگزار شد و اینها مواردی است که در داخل یمن تولید می شود؛ کشوری که در محاصره صد در صد است؛ اگر همه کشورهای عربی با هم همراه شوند چنین نمایشگاهی را نمی توانند راه اندازی کنند فقط نمی از وجود پاسداران و انقلاب اسلامی به آن سرزمین بسیار دور رسیده است و این عظمت را آفرید و تصور کنید در مرکزیت انقلاب اسلامی چه اتفاقی افتاده است.

وی گفت: ما نمی توانیم اصل انقلاب اسلامی را در سال 1400 حتی با 2 سال گذشته مقایسه کنیم .

سردار فدوی ادامه داد: دستاوردهای جدید 5 یا 10 تا نیست و یک جریان به راه افتاده و هر قسمتی که وارد می شویم نسبت به بازدید قبلی تعداد زیادی کار انجام شده است.

وی افزود: کل دنیا به دنبال سه توانمندی هستند اول توانمندی دفاعی است که خیلی از کشورها این توانمندی را ندارند ولی در دهه 60 همه دنیا فهمید که انقلاب اسلامی توان دفاع از خودش را در حد اعلا دارد؛ دوم توان بازدارندگی است که در دهه 70 دنیا فهمید که ما از این توان برخوردار هستیم و سوم مرحله ای است که دشمن مجبور می شود توانی ایجاد کند که در برابر ما باز دارنده باشد.

وی تصریح کرد: آمریکایی ها حدود 10 سال است که اعلام می کنند مجبور هستند به همراه متحدان خودشان بدنبال توانی باشند که در برابر ایران بازدارنده باشد؛ یعنی ما در مرحله سوم قرار داریم و می توانیم اقدام ابتدایی را انجام دهیم و دشمن این را مطمئن است؛ اگر دشمن یعنی شیطان بزرگ مطمئن بود که می تواند اقدامی علیه ما داشته باشد و برای آنها نفع دارد برای انجام این کار شک نمی کرد و حتماً انجام می داد همانطور که در افغانستان، عراق، سوریه، لیبی، سودان و یمن انجام داد البته در آنجا هم به برکت انقلاب اسلامی با شکست مواجه شد چون نقش ما در معادلات جهانی کاملا مشخص است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکایی ها الان وحشت دارند و اعلام کردند که ما در حیات خلوت آمریکایی ها حضور پیدا کرده ایم و آنها قادر نیستند جلوی این را بگیرند.

وی افزود: فرار آمریکایی ها از منطقه مربوط به روزهای گذشته نیست بلکه به نوعی از اول انقلاب شروع شد ولی باید همه مردم دنیا و مردم آمریکا بفهمند که آمریکایی ها در حال فرار هستند چون یک جبهه حق در برابر آنها وجود دارد که امکان پیروزی در برابر این جبهه وجود ندارد و این وعده خداست.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: الان همه عالم می توانند بفهمند که آمریکا از افغانستان به لحاظ مقاومت مردم افغانستان و کل جریانی که به برکت انقلاب اسلامی در منطقه بوجود آمده فرار کرد.

وی درباره آخرین وضعیت خیلج فارس و نقش سپاه پاسداران هم افزود: دروغ هایی که آمریکاییها و هم پیمانان آنها می زنند خیلی واضح شده است؛ آمریکاییها می گویند واقعیت اصلا مهم نیست تصویر از واقعیت مهم تر است و چون صاحب قدرت تصویر ساز با رسانه ها هستیم تصویری از منطقه، ایران و خلیج فارس می سازیم که البته اینها هم کم کم در حال از دست رفتن است؛ آمریکاییها در منطقه نتوانستند اتحادی درست کنند و درهمه کارهایی که می خواستند انجام دهند به هیچ وجه موفق نشدند چون امکان ندارد امنیت توسط کسی بوجود بیاید که سرمنشاء همه نا امنیتی های دنیاست در حالی که ما منشاء امنیت هستیم و ما در نیت و در عمل خلاف مصالح ملت ها اقدام نکردیم و هر جایی که حضور پیدا کردیم بدنبال حضور ما امنیت بوجود آمده است.

سردار فدوی گفت:​​ آمریکایی ها به هیچ وجه قادر به ایجاد امنیت نیستند چون هدف آنها برنامه های خودشان است نه امنیت برای کشورهای دیگر.

وی افزود: ما براساس تکلیف شرعی که داریم امکان ندارد در جایی برویم که نا امنی بوجود آید و اگر برویم برای ایجاد امنیت است؛ نگاه کنید به وضعیت ما در کشور سوریه و دلدادگی مردم ما با مردم سوریه، لبنان و یمن ؛ انگار که یک مردم هستیم و ما مسلمان هستیم و با مسلمانان یک ملت هستیم.

وی تصریح کرد: آمریکاییها در هر جای دنیا رفتند برای ایجاد نا امنی بوده است.

کد خبر 628570

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار