فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: پلیس آگاهی کرمانشاه موفق شد پسر ۱۳ ساله ای را که از شهرستان کنگاور ربوده و به یکی از شهرستان‌های استان کرمان منتقل شده بود، نجات دهد.

آدم ربایی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایلنا، سردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: پس از اطلاع پلیس آگاهی استان از وقوع یک مورد آدم ربایی در شهرستان کنگاور، رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد آدم ربایان پس از ربودن پسر ۱۳ ساله به سرعت از استان خارج شده و به کرمان گریخته اند.

فرمانده انتظامی کرمانشاه تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی استان با انجام کارهای اطلاعاتی در کمتر از ۷۲ ساعت موفق به شناسایی مخفیگاه آدم ربایان شده و پس از هماهنگی با همکاران خود در کرمان و اخذ نیابت قضایی عازم این استان شدند.

سردار جاویدان افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان های کرمانشاه و کرمان با محاصره محل در اقدامی غافلگیرانه و پیش از آنکه به فرد گروگانگیر فرصت انجام کاری را بدهند، نسبت به دستگیری وی و همچنین آزاد کردن نوجوان ۱۳ ساله اقدام کردند.

وی با اشاره به شناسایی ۲ همدست گروگانگیر دستگیرشده، از تلاش برای دستگیری آنها خبر داد و گفت: مقدمات کار برای تحویل نوجوان ربوده شده به خانواده اش در دست اقدام است.

این مقام عالی رتبه انتظامی در پایان از ادامه تحقیقات برای مشخص شدن انگیزه این آدم ربایی که با سرعت عمل ماموران پلیس آگاهی ناکام ماند، خبر داد.

کد خبر 628410

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار