سخنگوی آتش‌نشانی شهر تهران بیان کرد: صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی گسترده در کارگاهی واقع در خیابان قزوین رخ داد که منجر به خسارت در بخش کارگاه چاپ و نگهداری کاغذ شد.

آتش سوزی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایلنا، جلال ملکی سخنگوی آتش‌نشانی شهر تهران، درباره آتش‌سوزی یک کارگاه در خیابان قزوین گفت: ساعت ۹:۳۸ دقیقه امروز یک مورد آتش سوزی گسترده در یک کارگاه واقع در خیابان قزوین خیابان رنجبر به سامانه ۱۲۵ آتشنشانی شهر تهران اعلام شد. پنج ایستگاه آتشنشانی به همراه بالابر الکترونیکی و خودروهای حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام می‌شوند.

وی افزود: آتشنشانان ظرف چهار دقیقه به محل می‌رسند و مشاهده می‌کنند که در یک بارانداز که بخش‌های مختلفی داشته با وسعت بیش از ۱۵۰۰ متر بوده دچار آتش سوزی شده است. محوطه مقابل این کارگاه‌ها با سقف‌های شیروانی نامقاوم پوشانده بودند، همچنین بخشی از این کارگاه‌ها خودشان سقف‌های قدیمی چند ده‌ساله دارند که یک بخشی از آن به وسعت ۶۰۰ متر در کار چاپ و نگهداری بخش زیادی کاغذ و مقوا بود که کاملا شعله‌ور شد.

ملکی گفت: آتش نشانان طی عملیاتی با بالابر از داخل به ساختمان نفوذ کرده و عملیات را آغاز کردند. خوشبختانه تا این لحظه مصدومیت نداریم. بخشی از سقف‌ها تخریب شده و چوب‌های سقف‌ها سوخته است. همچنین یک دستگاه خودروی پرشیا کاملا سوخته و بخشی از زیادی از کاغذها توسط نیروهای آتش نشانی از گزند آتش دور شدند.

سخنگوی آتشنشانی شهر تهران بیان کرد: در حال حاضر همکاران ما در حال لکه گیری هستند.

کد خبر 628339

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار