یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۹
۰ نفر

رئیس جمهور سابق آمریکا در بیانیه‌ای با اشاره به سرازیر شدن ده‌ها هزار مهاجر به این کشور گفت که آمریکا در حال تبدیل شده به فاضلاب بشری است.

ملانيا ترامپ

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از فارس - «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا روز یکشنبه گفت که سرازیر شدن مهاجران به آمریکا ممکن است بزرگترین بحرانی باشد که این کشور به آن مواجه می شود.

وی طی بیانیه ای اعلام کرد: «بیشترین تعداد از خارجی های غیرقانونی در تاریخ کشور ما، به صورت میلیونی در حال سرازیر شدن به کشور هستند».

ترامپ ادامه داد: «آنها کلا کنترل نشده و هر کاری که بخواهند انجام می دهند و هر جایی که بخواهند می روند. کشور ما به سرعت در حال تبدیل شدن به فاضلاب بشری است».

رئیس جمهور سابق آمریکا مدعی شد: «قاتلان، دلالان مواد مخدر و مجرمان در تمامی شکل ها و نوع خود، بخش بزرگی از این مهاجران را تشکیل می دهند. ده ها هزار نفر از مردم از هائیتی آمده و بسیاری نیز از کشورهای آفریقایی و حتی بسیار بیشتر از آمریکای جنوبی آمده اند».

رئیس جمهور سابق آمریکا اخیرا نیز در یک مصاحبه در اظهاراتی ضد و نقیض پیش بینی کرد این کشور تا سه سال دیگر پایان می یابد و در عین حال اشاره کرد که ممکن است در سال ۲۰۲۴--سه سال دیگر-در انتخابت شرکت کند. 

وی در این مصاحبه گفت: داریم به سمت انتخابات آتی در ۲۰۲۲ و ۲۰۲۴ پیش می رویم--(اما) کشوری برای ما نخواهد ماند. در انتخابات تقلب شد و تا سه سال دیگر برای ما کشوری باقی نخواهد بود. نگویید که نگفتم.

ترامپ در مصاحبه خود بدون آن که جزئیاتی ارائه دهد، به مخاطبان شبکه فاکس نیوز گفت که درباره آن چه که قصد دارد درباره مبارزات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ به زودی اعلام کند، «بسیار خوشحال خواهند شد».

رئیس جمهور سابق آمریکا اخیراً «جو بایدن» رقیب دموکراتش در انتخابات ۲۰۲۰ را که او را از ادامه حضور در کاخ سفید محروم کرد، به دلیل مجموعه ای از ناکامی ها در اداره آمریکا مورد انتقاد شدید قرار داده و تأکید کرده است که آمریکا شایسته رهبری بهتر از بایدن است.

کد خبر 627760

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها