پروانه معصومی، بازیگر سینما و تلویزیون گفت: تا زمانی که کرونا تمام نشود، در هیچ فیلم و سریال جدیدی بازی نمی‌کنم. منتظرم بعد از کرونا با فکر آسوده سر کار بروم.

در کنار پروانه ها

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، پروانه معصومی با اشاره به پخش سریال ۳۰ قسمتی «در کنار پروانه‌ها» به کارگردانی داریوش یاری در ماه‌های محرم و صفر توضیح داد: این سریال به خاطر اخلاقی بودنش با محرم و صفر ارتباط دارد. یک نوع روش تربیتی را در این سریال می‌بینیم. این سریال یک آرامشی دارد که هر کسی ببیند آرامش می‌گیرد.

این بازیگر افزود: من نقش زنی را بازی می کنم که می خواهد یک جوان را به راه راست هدایت کند. آن جوان با خدا قهر کرده و هیچ چیزی را قبول ندارد. گیسو مادر آن پسر نیست؛ ولی برایش مادری می‌کند. هر کسی مثل گیسو که من نقشش را بازی می‌کنم، بتواند این آرامش را به دیگران بدهد و اطرافیان را درست کند. 

معصومی با یادآوری این نکته که برای اولین بار جلوی دوربین داریوش یاری رفته تاکید کرد: کارهای ایشان مخصوصا تله فیلم حبیب را خیلی دوست داشتم. وقتی با من تماس گرفتند، یک سال بود که به خاطر کرونا خانه‌نشین بودم و کار نمی‌کردم. هنگامی که سوژه را تعریف کردند، دیدم قرآنی است و به امام حسین (ع) مربوط می‌شود. گفتم من خودم را به قرآن و امام حسین (ع) می‌سپارم و می‌آیم بازی می‌کنم. هیچ چیز دیگری برایم مهم نبود.

این بازیگر با یادآوری این نکته چند نفر در این سریال مبتلا به کرونا شدند گفت: این سریال هنوز تمام نشده و مشغول کار هستیم. خوشبختانه لوکیشن در لاهیجان است و من هم در نزدیکی لاهیجان زندگی می‌کنم. هنگام کار بازیگران جلوی دوربین ماسک نمی‌زنند، ولی بقیه ماسک دارند. این سریال را فقط به خاطر اخلاقی بودنش قبول کردم. منتظرم کرونا تمام بشود و با فکر آسوده سر کار بروم. 

او که به تازگی دز دوم واکسن برکت را تزریق کرده افزود: اوایل به خاطر حساسیت دارویی نمی توانستم واکسن بزنم. با پزشکم مشورت کردم و قرار شد واکسن بزنم. چند روز پیش دز دوم را هم زدم. در شمال کشور واکسن برکت پیدا نمی شد و به همین خاطر نوبت دومم طول کشید. من به‌شدت طرفدار واکسن برکت هستم. چون واکسن برکت برای ما ایرانی ها ساخته شده است. همه میانسالان وقتی بچه بوده‌اند واکسن ایرانی زده‌اند. دانشمندان ایرانی واکسن‌های خوبی تولید می کنند که با خلقیات ما هماهنگ است.

کد خبر 626984

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار