معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران درباره برنامه‌های آینده این معاونت در حوزه مراکز نگهداری گفت: ما باید در دوره جدید چهار گرمخانه عمومی تهران را که از گذشته طرح‌ریزی شده احداث کنیم.

توکلی زاده معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از پایگاه خبری شهر، محمدامین توکلی زاده معاون شهردار تهران امروز همراه سیدمالک حسینی سرپرست سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران و جمعی از مدیران شهری از گرمخانه خاوران بازدید کردند.

توکلی زاده درباره بازدید از مرکز خاوران گفت: مراکزی که اکنون به عنوان مراکز نگهداری مورد استفاده قرار می گیرند، در شأن شهروندان جمهوری اسلامی نیست و باید بهبود یابند؛ اما این موضوع، منافی زحماتی که همکاران ما در سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی در دوره قبل کشیده‌اند نخواهد بود.

توکلی زاده در ادامه درخصوص برنامه های آینده معاونت امور اجتماعی و فرهنگی در این حوزه بیان کرد: ما باید در دوره جدید چهار گرمخانه جنرال تهران را که از گذشته طرح ریزی شده است با پیگیری از شورای شهر، احداث کنیم.

او درباره نگهداشت یا بازسازی گرمخانه خاوران گفت: این تصمیمی است که باید در روزهای آینده و با توجه به مشاهداتی که امروز از گرمخانه خاوران داشته ایم، برنامه ریزی و اجرا کنیم.

کد خبر 626695

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار