ملانیا ترامپ قصد ندارد در رقابت‌های احتمالی انتخابات۲۰۲۴ ریاست جمهوری آمریکا ترامپ را همراهی کند؛ بنابراین گزینه‌های دیگری برای قرار گرفتن در کنار ترامپ مطرح شده‌اند.

ملانيا ترامپ

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایندیپندنت، ملانیا ترامپ، بانوی اول سابق آمریکا گفته است که تمایلی برای بازگشت به کاخ سفید ندارد.

این در حالیست که گمانه‌زنی‌ها درباره حضور مجدد مجدد دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز به روز افزایش می‌یابد.

سی ان ان در گزارشی به نقل از منابع ناشناس گفت، ملانیا که اکنون به تجارت مشغول شده به دوستان خود گفته است که علاقه‌ای به بازگشت به کاخ سفید و «حضور دوباره به عنوان بانوی اول» ندارد.

از زمان خروج غیرمعمول رهبر جمهوریخواهان از قدرت در سال ۲۰۲۰، خانم ترامپ از محافل خبری دوری کرده؛ او آخرین بار در اوایل تابستان و در حالیکه به همراه پسرش از برج ترامپ در شهر نیویورک خارج می‌شد دیده شده است.

با وجود عدم اعلام رسمی، ترامپ برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ راه خود را باز نگه داشته است. تیم او بیش از ۱۰۰ میلیون دلار کمک مردمی در اختیار دارد که بیش از ۸۲ میلیون دلار آن در شش ماه گذشته جمع آوری شده است.

همچنین او و همراهانش به بهانه‌های گوناگون تجمعاتی را با حضور طرفدارانشان برگزار می‌کنند تا بتواند جایگاه خود را به عنوان بالقوه‌ترین نامزد جمهوری خواه در انتخابات آینده حفظ کند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، ترامپ بیش از ۷۰۰هزار دلار برای رویدادهای نیمه اول سال جاری، ۲۰۲۱، هزینه کرده است. نظرسنجی‌های جدید از پیشی گرفتن محبوبیت ترامپ نسبت به بایدن خبر داده‌اند.

شان اسپایسر، سخنگوی مطبوعاتی رئیس جمهور سابق، گفت که ترامپ دوباره برای ریاست جمهوری کاندیدا می‌شود. اسپایسر گفت: « ترامپ وارد بازی شده است.»

با این حال ملانیا ترامپ قصد ندارد همسرش را در پویش‌های انتخاباتی احتمالی همراهی کند و برخی منابع از حضور همسر یکی از پسران ترامپ در کنار او صحبت کرده‌اند.

« لارا  همسر پسر دوم، اریک، یا کیمبرلی گیلفویل نامزد دان افرادی هستند که خواسته‌ای مشابه ترامپ را دارند؛ چیزی که ملانیا مطلقاً ندارد!» 

کد خبر 625982
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آمریکا

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha