مجموع نظرات: ۱
شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۰
۰ نفر

مرد جوان پس از قهر همسرش، او و اعضای خانواده‌اش را به قتل رساند و به زندگی خود پایان داد.

قتل

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه همشهری، کمتر از ۲ هفته پس از قتل هولناک ۲ خواهر توسط داماد خانواده در سنندج، این بار و در جریان جنایتی مشابه در یکی از روستاهای اطراف سنندج، دامادی جوان ۴عضو خانواده همسرش به همراه مردی دیگر را به ضرب گلوله به قتل رساند و در نهایت به زندگی خود پایان داد.

عصر سوم مردادماه جنایت هولناک مردی در سنندج افکار عمومی را متوجه این شهر کرد. در جریان این جنایت، مردی ۴۴ ساله حدود ۴ ماه پس از آنکه همسرش بر سر اختلافات خانوادگی از خانه قهر کرده و به خانه پدرش رفته بود، در یکی از خیابان‌ها سد راه این زن و خواهر او شد و با سلاح کلاشینکف هر دوی آنها را به گلوله بست و به قتل رساند و از محل گریخت. او اما چند روز بعد به دام پلیس افتاد و درحالی‌که به‌گفته دادستان سنندج پرونده این مرد به‌طور ویژه در حال رسیدگی است، وقوع جنایتی مشابه افکار عمومی شهر را جریحه‌دار کرد.
 

قتل‌عام در باغ 

صبح دیروز بود که مأموران پلیس سنندج به‌دنبال تماس‌های مردمی در جریان تیراندازی در باغی در اطراف روستای خلیفه‌ترخان قرار گرفتند و راهی آنجا شدند. آنها پس از ورود به باغ با اجساد بی‌جان ۶ نفر مواجه شدند که همگی آنها به ضرب گلوله سلاح شکاری کشته شده بودند. سلاح شکاری در نزدیکی یکی از مقتولان که مردی ۴۲ ساله بود افتاده بود و شواهد نشان می‌داد که این مرد پس از شلیک مرگبار به قربانیان، آخرین گلوله را به‌خودش شلیک کرده و به زندگی‌اش پایان داده است.
 

قهر شیلان 

ماموران در همان بررسی‌های اولیه متوجه شدند که این جنایت خانوادگی است و ماجرایی درست همانند جنایتی دارد که سوم مردادماه در سنندج رخ داده بود. تحقیقات نشان می‌داد که یکی از قربانیان، زن جوانی به نام شیلان است. او مدتی بود که با همسرش دچار اختلافات شدید خانوادگی شده بود و این اختلافات تا جایی پیش رفته بود که شیلان ۳۲ ساله برای چندمین بار به حالت قهر خانه را ترک کرده و به خانه پدرش رفته بود. شوهر او اما از این ماجرا عصبانی بود و وقتی تلاش‌هایش برای بازگرداندن همسرش به خانه نتیجه‌ای نداده بود، تصمیم به جنایتی هولناک گرفته بود. ماموران دریافتند که روز حادثه، شیلان به همراه پدر، مادر و برادرش برای تفریح و استراحت به باغ یکی از آشنایانشان رفته بودند. داماد عصبانی قبلا به صاحب باغ تذکر داده بود که خانواده همسرش را به آنجا دعوت نکند اما دیروز وقتی از حضور آنها در این باغ باخبر شد، با در اختیار داشتن سلاح شکاری راهی آنجا شد تا نقشه‌اش را عملی کند.

او پس از حضور در باغ با شلیک گلوله ابتدا صاحب باغ و سپس همسرش شیلان را به همراه پدر، مادر و برادر او به قتل رساند. وی سپس با شلیک گلوله به زندگی خود نیز پایان داد و همسایه‌ها که با شنیدن صدای تیراندازی در جریان این جنایت هولناک قرار گرفته بودند پلیس را خبر کردند. براساس این گزارش، با انتقال اجساد قربانیان به پزشکی قانونی تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

کد خبر 619226

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار حوادث

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha