غلامرضا محمدی، سرمربی آزادکاران ایران در المپیک توکیو پس از درخشش یزدانی و اطری اعلام کرد که هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده و تازه اول راه هستیم.

کشتی آزاد المپیک

به گزارش خبرنگار همشهری‌آنلاین، غلامرضا محمدی بعد از موفقیت رضا اطری و حسن یزدانی در صعود به مرحله مرحله نیمه نهایی المپیک توکیو به ایسنا گفت: هنوز اول راه هستیم و هیچ اتفاقی نیفتاده است. رضا اطری دو حریف اصلی خودش را برد و این نشان می‌دهد که شایسته ایستادن روی سکو است اما این به معنای تمام شدن کار نیست. او بعد از ظهر با حریف روس مسابقه دارد که کارش راحت نیست.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره حسن یزدانی هم گفت: حسن کشتی به کشتی بهتر می‌شود.

غلامرضا محمدی در پاسخ به این سوال که بیشتر نگران کدام یک از کشتی‌گیران برای کشتی‌های نیمه نهایی است، گفت: بعد از ظهر دو حریف روس داریم که در مورد هر دو نگران هستیم اما همه تلاشمان را انجام می‌دهیم. تا اینجا خوب بوده‌ایم اما این به معنای تمام شدن کار نیست.

محمدی با تاکید بر حفظ آرامش کشتی‌گیران  گفت: در حال حاضر حفظ آرامش مهمترین مسئله برای ما است و قدم به قدم جلو می‌رویم.

او در مورد وضعیت چهار کشتی گیر دیگر ایران تصریح کرد: هر چهار نفر از لحاظ شرایط بدنی خوب هستند و از لحاظ روانی نیاز به آرامش دارند. قرعه مصطفی حسین‌خانی و امیرحسین زارع امروز مشخص می‌شود. در المپیک می‌گویند قرعه مهم نیست اما در رقابت‌های فرنگی دیدید که قرعه مهم و برای کشتی‌گیران تعیین‌کننده است.  

کد خبر 618738

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار