امروز و در روز تنفیذ حکم رئیس جمهور دولت سیزدهم، قیمت انواع طلا و سکه در بازار تا این ساعت تغییر چندانی نسبت به دیروز در همین ساعات نداشت. به طوری که قیمت هر قطعه سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید (امامی) به ۱۱ میلیون و ۳۳۹ هزار تومان رسید که نسبت به روز گذشته ۵۸ هزار تومان افزایش قیمت داشت که افزایش زیادی محسوب نمی شود.

طلا

به گزارش همشهری ‌آنلاین، در شرایطی که امروز دولت دوازدهم جای خود را به دولت سیزدهم داد، واکنش بازار طلا و ارز به این تغییر با تحولات بالایی همراه نبود. قیمت فروش دلار از جانب بانک مرکزی امروز تا لحظه تنظیم این گزارش ۲۵ هزار و ۹۹ تومان اعلام شد که روندی آن را کاهشی و به سمت کانال ۲۴ هزار تومانی متمایل کرد. همچنین اگر چه قیمت دلار در بازار آزاد اندکی بالا رفت اما تاثیر آن بر قیمت طلا و ارز همزمان با قیمت تاثیرگذاری کاهش قیمت انس جهانی طلا، موجب نوسان اندک قیمت ها در این بازار شد.

امروز، سه شنبه (۱۲ مرداد ۱۴۰۰) در حدود ساعت ۱۳ هر قطعه سکه تمام ‌بهار آزادی طرح جدید (امامی)  به ۱۱میلیون و ۳۳۹ هزار تومان رسید که نسبت به دیروز ۵۸ هزار تومان افزایش قیمت داشت.

اما امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۴۸ هزار تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته ۴۶هزار تومان گران تر شد.

نیم‌سکه بهار آزادی نیز با قیمت ۵ میلیون و ۸۳۸ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز گذشته ۳۲ هزار تومان کاهش یافت.

ربع‌سکه بهارآزادی نیز امروز با قیمت ۳ میلیون و ۷۴۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به دیروز ۲۰ هزار تومان کمتر شد.

قیمت هر سکه یک گرمی نیز به ۲ میلیون و ۳۰۹ هزار تومان رسید که  نسبت به روز گذشته ۴۴ هزار تومان ارزان تر شد.

قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار نیز به یک میلیون و ۹۹ هزار تومان رسید که  نسبت به دیروز ۳ هزار تومان افزایش قیمت داشت.

امروز قیمت اونس جهانی طلا نیز ۱۸۰۹ دلار اعلام شد.  

کد خبر 618565

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 24
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۰۷:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۳
    74 15
    گران‌فروشی که با دولت رقابت و لجبازی میکنه و تا حال خون ملته در شیشه ریخته و بالا کشیده باید سر یکی یا چند گردن کلفت گران‌فروشی بالا دار بره چند نفر دست قطع بشه از واسطه و دلالان خونخوری که سرمایه های کلان با خون ملت بدست آوردن باید این سرمایه به ملت باز گردد و دستان آن دلال بی وجدان باید قطع گردد

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار