محمدرضا گرایی پس از صعودش به نیمه نهایی وزن ٦٧ کیلوگرم کشتی فرنگی به شکست روز گذشته برادرش(محمدعلی گرایی) واکنش نشان داد.

محمدرضا گرایی

به گزارش همشهری‌آنلاین، محمدرضا گرایی بعد از راهیابی به مرحله نهایی به مهر گفت: حریف آلمانی من عنوان دار جهان بود و می‌دانستم کار سختی مقابل او دارم اما توانستم شکست‌اش بدهم. این کشتی‌گیر در بخش دیگری از صحبت‌هایش به مسابقه اولش اشاره کرد و گفت: صبح با کشتی گیر کلمبیا مسابقه داشتم که خیلی بدبدن بود که از پس اش برآمدم.

ملی‌پوش فرنگی ایران ادامه داد: بعد از حریف آلمانی باید برای رفتن به فینال با کشتی گیر گرجستان مسابقه بدهم. البته قبلاً یک بار کشتی گیر گرجستان را شکست داده ام و امیدوارم امروز عصر هم همین نتیجه را کسب کنم و بتوانم به فینال بروم.

گرایی در پاسخ به این سوال که پیش بینی می‌شد شکست محمدعلی (برادرش) در روز گذشته روی عملکرد او تأثیر داشته باشد، گفت: من هدف‌های خودم را دارم. درست است که وقتی محمدعلی باخت، خیلی ناراحت شدم اما این موضوع نباید روحیه من را بهم می‌ریخت. اجازه ندادم این نتیجه ذهن من را خراب کند.

کشتی‌گیر وزن ۶۷ کیلوگرم تیم ملی ایران حرف‌هایش را اینطور به پایان برد: ان‌شالله بعد از ظهر حریفم را شکست می‌دهم و به فینال راه پیدا کنم. قول می‌دهم که تمام توانم را به کار بگیرم و چیزی کم نگذارم.

کد خبر 618482

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار