محمدرضا داورزنی پس از حذف تیم ملی والیبال از المپیک توکیو از مردم ایران عذرخواهی کرد.

داورزنی

به گزارش همشهری آنلاین، دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و ژاپن به عنوان آخرین دیدار مرحله مقدماتی بعدازظهر امروز یکشنبه برگزار شد که طی آن ملی پوشان کشورمان با نتیجه ۲ بر ۳ مغلوب میزبان المپیک شدند و از دور مسابقات کنار رفتند.

محمدرضا داورزنی پس از این ناکامی در این مورد گفت: تلاش فدراسیون این بود که تیم ملی بین چهار تیم برتر المپیک باشد و بتواند روی سکو برود اما به هدفی که داشتیم نرسیدیم. به همین دلیل از مردم عذرخواهی می کنم.

وی با بیان این که ملی پوشان تمام تلاششان را کردند و هر چه در توان داشتند گذاشتند ادامه داد: بازی سختی را با میزبان داشتیم. انتظار مردم این بود که به جمع هشت تیم و سپس چهار تیم برویم اما نشد. از این که به وعده‌ای که دادیم عمل نکردیم از مردم عذرخواهی می‌کنم.

رئیس فدارسیون والیبال با بیان این که پوست اندازی در تیم ملی ادامه خواهد داشت و این اتفاق شامل بازیکنان نیز خواهد شد گفت: ۲۰ شهریور برای قهرمانی آسیا دوباره باید به ژاپن برویم. تلاش ما این است که روند رو به رشد در پوست اندازی را داشته باشیم.

محمدرضا داورزنی با تکرار دوباره عذرخواهی اش از مردم گفت: امیدارم مردم ما را ببخشند. این را هم بدانند که میدان رقابت طوری است که یک روز شما لهستان را می برید و یک روز به ژاپن می بازید. باید این نوسان را به حداقل برسانیم.

وی در مورد تکلیف سرمربی تیم ملی نیز گفت: الکنو یکی از بهترین و توانمندترین مربیان دنیاست. در شرایطی که الان هستیم باید زمانی را برای تحلیل درست بگذاریم. باید تحلیل درستی از عملکرد دو سال اخیر تیم ملی داشته باشیم. هم ارزیابی از حضور در لیگ ملت‌ها و هم در المپیک.

داورزنی تاکید کرد: قبلا هم گفته بودم که برای ارزیابی باید المپیک تموم شود بعد عملکرد سرمربی و بازیکنان را مورد تحلیل قرار دهیم تا بعد ببینیم کجای تیم را باید اصلاح کنیم.

رئیس فدراسیون والیبال در پایان گفت: طبیعتا دنیا به آخر نرسیده و زندگی در جریان است. باید با برنامه‌ریزی پوست‌اندازی را ادامه دهیم. باید بتوانیم به ثبات بهتری برسیم. برخی بی‌ثباتی‌ها کار را مشکل کرد.

کد خبر 618165

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار