سرمربی پرسپولیس می گوید با شرافتی که از تارتار سراغ دارد تیم او در بازی فردا بهترین عملکردش را به نمایش خواهد گذاشت.

یحیی گل‌محمدی

به گزارش همشهری آنلاین یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با پیکان در هفته سی‌ام لیگ برتر اظهار داشت: آخرین بازی فصل را پیش رو داریم که سه امتیازش می تواند ما را به قهرمانی برساند. انگیزه زیادی برای برد این مسابقه داریم و باید خیلی باهوش، با تمرکز بالا در کار دفاع و حمله عمل کنیم. مقابل تیم خوبی بازی داریم که در این فصل نشان داده راحت نمی‌بازد و در ۹ دیدار اخیرش هم باخت نداشته است. چیزی که می‌تواند پرسپولیس را به قهرمانی برساند فقط کسب ۳ امتیاز است.

وی خاطرنشان کرد: بارهاگفته ام و باز هم می‌گویم هر تیمی جای ما بود سر خم فرود می‌آورد و شکست می‌خورد به شکلی که نمی‌توانست بلند شود. اما تیم و بازیکنان ما نشان دادند که نفرات بزرگی هستند از لحاظ روحی و روانی و ذهنی بزرگی خود را نشان دادند، از طرف خودم و هواداران از آنها تشکر می‌کنم. در کنار این غیرت و شرفی که بچه‌ها نشان می‌دهند حمایت خیلی خوب هواداران را هم داشتیم. آنها از راه‌های مختلف مجازی و غیرمجازی به ما انگیزه مضاعف دادند تا بتوانیم تیم را تا اینجا بکشانیم.

گل محمدی در باره اینکه در روزهای اخیر مباحث زیادی درباره لزوم بازی جوانمردانه استقلال و پیکان مطرح شده و خودش چقدر انتظار دارد استقلال برابر سپاهان جوانمردانه بازی کند، گفت: یک فوتبالیست وقتی این شغل را انتخاب می‌کند، اولین چیزی که باید داشته باشد شرافت فوتبالی است. همه بازیکنان ایرانی این شرافت را دارند و من آن را دیده‌ام. فکر نمی‌کنم کسی در این فوتبال بخواهد غیر از این عمل کند. در زندگی ورزشی و فوتبالی‌ام ندیده‌ام کسی بخواهد کم‌کاری کند اما از تمام بازیکنان نه فقط استقلالی‌ها و پیکانی‌ها، بلکه با توجه به حساسیت هفته‌های آخر از مربیان و بازیکنان می‌خواهم با تمام قدرت وارد زمین شوند.

وی افزود: برای دیدار فردای ما هم از تمام بازیکنان پیکان می‌خواهم بهترین روزشان را داشته باشند و تمام تلاششان را کنند. به این موضوع فیر پلی (بازی جوانمردانه) می‌گویند. امیدوارم هفته پایانی لیگ بدون حرف و حدیث باشد. به این مسئله ایمان دارم، لیگ مان بدون مشکل تمام خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره شانس قهرمانی این تیم در بازی مقابل پیکان توضیح داد: سرنوشت قهرمانی دست خودمان است و عملکرد ما قهرمان فصل را تعیین می‌کند. باید بیشتر روی کارتیمی، عملکرد و وظایف خودمان تمرکز کنیم. اگر این تمرکز را داشته باشیم مطمئن هستم می‌توانیم قهرمان شویم.

گل محمدی درباره اینکه برخی‌ها اعتقاد دارند مهدی تارتار به عنوان یک پرسپولیسی شاید انگیزه لازم برای تقابل با این تیم را نداشته باشد، اظهار داشت: تارتار چندین سال است که مربیگری می‌کند. شاید با این حرف‌ها می‌خواهند انگیزه مضاعفی برای تیم پیکان ایجاد کنند، اما همه تارتار را در این چند سالی که مربیگری کرده می‌شناسند، همیشه با شرف بوده و بهترین عملکرد خود را ارائه داده است. هیچ کس نمی‌تواند پشت سر مهدی و در کل یک پرسپولیسی حرف و حدیث دربیاورد. همین جا از تارتار می‌خواهم بهترین ارنج خود را به زمین بفرستد، بهترین تمرین را داشته باشد و بهترین کار را ارائه بدهد. از همه مربیان و بازیکنان لیگ چنین انتظاری وجود دارد.

وی در مورد نفرات مصدوم و محروم پرسپولیس مقابل پیکان گفت: علی شجاعی و کمال کامیابی‌نیا شرایط بازی ندارند اما سایر نفرات مشکلی نداشته و آماده هستند.

کد خبر 617533

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار