سیدرضا صالحی امیری با اعلام اینکه داور تمام رویاهای تیم شمشیربازی ایران را به باد داد، به ناداوری علیه ملی‌پوشان در بازی با ایتالیا واکنش نشان داد.

صالحی امیری

به گزارش همشهری‌آنلاین، تیم ملی شمشیربازی سابر کشورمان در اولین دیدار مسابقات تیمی المپیک ۲۰۲۰ توکیو مقابل تیم ایتالیا، در دیداری نزدیک ۴۵ بر ۴۴ نتیجه را واگذار کرد و شانس حضور در مراحل بعد و ایستادن روی سکو را از دست داد. شاگردان پیمان فخری پس از شکست دادن آمریکا، حالا باید برای کسب رتبه پنجم به مصاف مصر بروند.

بعد از اتمام مسابقه ایران و ایتالیا، سیدرضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک با حضور در رختکن مسابقات شمشیربازی به پیمان فخری و شاگردانش خسته نباشید گفت.

وی خطاب به پیمان فخری گفت: همه حاضران در سالن شاهد بودند که قهرمانان بسیار برتر بودند و با این برتری و شایستگی داور نگذاشت که به حقشان برسند.

صالحی امیری خاطر نشان کرد: فخری و شاگردانش سال‌هاست برای رسیدن به سکوی المپیک ۲۰۲۰ توکیو تمرین کردند و ممارست کشیدند اما متاسفانه داور تمام رویاهای این تیم موفق را به باد داد.

وی عنوان کرد: امروز مراتب اعتراض خود را به صورت مکتوب به کمیته بین‌المللی المپیک و فدراسیون جهانی اعلام خواهیم کرد چرا که سایر داوران حاضر در سالن هم اذعان داشتند ناداوری مسلم در این دیدار صورت گرفته است.

کد خبر 617282

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار