قرعه‌کشی مرحله نیمه‌نهایی جام‌حذفی ایران روز گذشته برگزار شد و عددی که نصرالله عبداللهی سرپرست استقلال از ظرف خارج کرد حکم به رویارویی مجدد فرهاد مجیدی و امیر قلعه‌نویی داد.

مجیدی و قلعه‌نویی

به گزارش همشهری‌آنلاین، ۴ تیم استقلال، فولاد، گل‌گهر و ملوان تا این مرحله پیش آمده‌اند که روز گذشته مراسم قرعه‌کشی با حضور نمایندگان این ۴ تیم برگزار شد.

در نهایت ۲ تیم فولاد و ملوان به یکدیگر برخورد کردند و گل‌گهر سیرجان هم حریف استقلال شد. فرهاد مجیدی سال گذشته در مرحله یک‌چهارم نهایی به سپاهان و امیر قلعه‌نویی خورد که این تیم را ۲ بر صفر در تهران شکست داد. امسال این دو نفر یک مرحله دیرتر به هم رسیدند و در مرحله نیمه‌نهایی برای صعود به فینال پیکار می‌کنند. جالب اینکه فصل گذشته مجیدی با فاصله‌ چند روز در بازی لیگ هم قلعه‌نویی را برد و امسال هم بازی استقلال و گل‌گهر همین ۴ هفته قبل با نتیجه ۲ بر صفر به سود استقلال و مجیدی به پایان رسید.

به‌دلیل میزبانی گل‌گهر در مرحله قبل و میهمانی استقلال در داربی تهران، برای میزبانی این بازی قرعه‌کشی انجام نشد و آبی‌پوشان در ورزشگاه آزادی میزبان مسابقه خواهند بود. اما برای میزبانی دیگر بازی نیمه‌نهایی قرعه‌کشی انجام شد و تیم فولاد به میزبانی رسید. به این ترتیب روز ۱۳ مرداد یعنی ۵ روز بعد از برگزاری هفته پایانی لیگ بیستم استقلال و گل‌گهر در تهران و فولاد و ملوان در اهواز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

برندگان این دو مسابقه ۴ روز بعد یعنی ۱۷ مردادماه فینال جام‌حذفی را برگزار می‌کنند تا پرونده فصل جاری مسابقات فوتبال در ایران بسته شود.

کد خبر 617027

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار