یک رسانه روسی از انتقال مهاجم تیم ملی کشورمان به بوندس لیگا خبر داد.

سردار آزمون

به گزارش همشهری آنلاین سایت چمپیونات روسیه مدعی شد مهاجم ایرانی زنیت در آستانه ترک این تیم قرار دارد. این رسانه در این خصوص نوشت: «واضح است که برای جدایی این ایرانی از روسیه خیلی دیر شده است. برای سردار آزمون شرم آور است. بازیکنی با چنین پتانسیلی می توانست مدتها پیش به یک باشگاه متوسط اروپایی برود و به پیشرفت خود ادامه دهد، اما در عوض چند سال پیشرفت مشکوک در زنیت را انتخاب کرد.  من مطمئن نیستم که کیفیت آزمون اساساً بعد انتقال از روبین کازان بهتر شده باشد، اما بارها و بارها او نظر استعدادیاب های باشگاه های نخبه را جذب می کرد و حالا شاید سرانجام زمان عزیمت او فرا رسیده باشد و این انتقال انجام شود.

یکی از منابع موثق در تماس با وب سایت چمپیونات ادعا می کند زنیت و بایرلورکوزن در آستانه توافق بر سر انتقال سردار هستند. به زودی این معامله انجام خواهد گرفت و همه خوشحال خواهند شد.»

این سایت در ادامه نوشت:  فکر نکنید که سرگی سماک (مربی زنیت) اکنون اشکهای تلخی می ریزد. در صورت فروش آزمون و سباستین دریوسی، سرمربی زنیت حداقل مقداری بودجه برای جذب بازیکن در نقل و انتقالات در اختیار خواهد داشت. به نظر می رسد کلودینیو جایگزین یکی از این دو نفر شود. آیا آنها می توانند جایگزینی در حد آزمون جذب کنند؟ مطمئن نخواهم بود. من به چیز دیگری اطمینان دارم: سردار فوراً نیاز به ترک منطقه راحتی خود دارد. جای تعجب نیست که زنیت می خواهد از چنین سرمایه گذاری هایی سود کسب کند. و مبلغ مناسبی به دست بیاورد، با توجه به اینکه آزمون یکی از با ارزش ترین مهاجمان در بازار نقل و انتقالات روسیه است

کد خبر 616667

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار