حساسیت دربی حذفی باعث شده تا نام علیرضا فغانی برای قضاوت این دیدار مطرح شود.

فغانی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس خداداد افشاریان درباره احتمال انتخاب علیرضا فغانی برای قضاوت دربی جام حذفی اظهار داشت: هنوز درباره دربی هیچ تصمیمی نگرفته ایم. به حدی بازی‌های لیگ برتر و لیگ دسته اول حساس است که درباره انتخاب داوران دیدارهای جام حذفی فکر نکرده‌ایم.

وی ادامه داد: اکنون هم مشغول تمرکز روی چینش داوران هفته بیست و هفتم لیگ برتر هستیم. دیدارهای هفته سی و سوم لیگ یک هم مهم است. به همین دلیل روی داور دربی فکر نکرده‌ایم.

سرپرست کمیته داوران فدراسیون فوتبال درباره اینکه آیا در زمان مناسب به انتخاب علیرضا فغانی برای قضاوت این مسابقه فکر می‌کنند، گفت: فغانی داور ما است و امکان دارد جزو گزینه های مان هم باشد اما باز هم تاکید می‌کنم روی انتخاب داوران مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی و بازی پرسپولیس و استقلال فکر نکرده‌ایم.

افشاریان افزود: هر داوری ممکن است در هفته آینده لیگ برتر و لیگ یک قضاوت کند. امکان دارد در این مسابقات نمره خوبی بگیرد یا نگیرد و تا زمانی که مسابقات هفته آینده این دو لیگ تمام نشود به دربی فکر نمی کنیم.

وی درباره اینکه با توجه به حضور علیرضا فغانی در استرالیا آیا در صورتی که این داور برای قضاوت دربی انتخاب شود، شرایط لازم برای سفرش به کشورمان وجود دارد، گفت: اگر قرار باشد فغانی را برای قضاوت این بازی انتخاب کنیم، می‌توانیم وی را به کشورمان بیاوریم.

کد خبر 612870

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha