سه‌شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۰
۰ نفر

گویا رشید مظاهری یادش رفته برای چه کاری به استقلال آمده است.

رشید مظاهری

به گزارش همشهری‌آنلاین، این روزها یکی از استقلالی‌هایی که در فضای مجازی به‌شدت علیه پرسپولیس کری می‌خواند و به همین راحتی به تیتر دائمی رسانه‌ها تبدیل شده، رشید مظاهری است. گلر نیمکت‌نشین استقلال چپ و راست استوری‌های تند و خشمگین علیه پرسپولیس منتشر می‌کند و خیلی از هواداران هم برای او «هورا» می‌کشند. این در حالی است که استقلال پیش از رشید هم کری‌خوان قهار اینستاگرامی داشته و برای این کارها نیازی به جذب یک دروازه‌بان گران‌قیمت مثل او نبوده است.

حقیقت آن است که جذب مظاهری برای استقلال هزینه بسیار زیادی داشت. گفته می‌شود او یکی از بالاترین قراردادهای این فصل فوتبال ایران را دارد و جز این، بند و تبصره‌های پولساز دیگری هم در قراردادش گنجانده شده است. به علاوه رشید در حالی از تراکتور جدا شد که اختلافات حل نشده‌ای با این باشگاه داشت و استقلال برای جذب او متحمل ریسک بالایی شد. جواب همه این دردسرها اما این نیست که مظاهری روی نیمکت بنشیند و برای پرسپولیسی‌ها کری بخواند. او در عمل قافیه را به حسین حسینی باخته و شاید هر بازی که بیرون می‌نشیند، چند ۱۰۰ میلیون تومان ضرر به باشگاه می‌زند. راه بازگشت به ترکیب اصلی هم تمرین و تمرکز کامل روی مسایل فنی است. با این حال نه رشید این کار را انجام می‌دهد و نه هواداران چنین مطالبه‌ای از او دارند.

واقعا نوع برخوردهای سطحی گروهی از هواداران فوتبال در ایران، باورکردنی نیست. در همه تیم‌ها هم از این دست هواداران داریم. به جای اینکه یقه بازیکن را بگیرند و او را وادار کنند در ازای پول هنگفتی که می‌گیرد تن به‌کار بدهد، برای کری‌خوانی‌های او کف و سوت هم می‌زنند. همین آقای مظاهری پیش از پیوستن به استقلال رگه‌هایی از تعلق خاطر به پرسپولیس را در فضای مجازی بروز داده بود و این یعنی حرف‌های امروز او را نباید زیاد هم جدی گرفت. ماحصل این درخشش مجازی، فراموشی حقیقی است؛ آنجا که او تیم ملی را از دست داده و در تیم باشگاهی‌اش هم نیمکت‌نشین دروازه‌بانی شده که خودش در لیست مازاد بود، اما مشتری برایش پیدا نشد!

کد خبر 612465

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار