علیرضا رزم‌حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور در دفتر آیت ‎الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور منتخب با وی دیدار کرد.

عکس رسمی رئیسی با پرچم ایران

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از تسنیم، وزیر صمت در این دیدار با تبریک پیروزی آیت‎ الله رئیسی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از عملکرد وزارتخانه متبوعش و چالش‌های حوزه صنعت و تجارت ارائه کرد.

آیت‎ الله رئیسی نیز در این دیدار با تشکر از اظهار محبت وزیر صمت و گزارشی که از وضعیت این وزارتخانه ارائه کرد، تأکید کرد دولت مردمی به دنبال آن است که با اقدامات فوری به بازار ثبات بخشد تا وضعیت بازار برای همه مردم قابل پیش بینی باشد.

دیدار وزرای صمت و نفت با رئیسی | دولت مردمی به دنبال بازگشت ثبات به بازار است

وی همچنین خاطر نشان کرد که دولت با هدایت، حمایت و نظارت بر چرخه تولید تا توزیع و مصرف کالا، تلاش خواهد کرد آرامش نسبی بر بازار حاکم شود و مردم به راحتی بتوانند کالاهای اساسی مورد نیازشان را تأمین کنند.

رئیس‌جمهور منتخب این نکته را هم متذکر شد که با طراحی برنامه‌های بلندمدت برای جلوگیری از تلاطم و تکانه‌ها در بخش صنعت و تجارت، فعالان این حوزه‌ها می‌توانند در فضایی شفاف، سالم و رقابتی فعالیت نمایند.

 بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت نیز پیش از ظهر امروز سه‎ شنبه (هشتم تیر ماه) با حضور در دفتر آیت‎ الله رئیسی با وی دیدار کرد.

آیت الله سیدابراهیم رئیسی , وزارت صنعت , وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران , بیژن نامدار زنگنه , 

وزیر نفت در این دیدار با تبریک پیروزی رئیس‌جمهور منتخب در انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از اقدامات این وزارتخانه و مسائل و چالش‌های مهم حوزه نفت و انرژی ارائه کرد.

آیت‌الله رئیسی نیز در این دیدار با تشکر از اظهار محبت وزیر نفت و گزارش وی از وضعیت این وزارتخانه، بر استفاده همه جانبه از ظرفیت‎های موجود حوزه نفت و انرژی در کشور برای بهبود شرایط زندگی مردم تأکید کرد.

کد خبر 611005

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار