مجموع نظرات: ۱
دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۶
۰ نفر

یک زن امروز (۷ تیر) مقابل ساختمان شورای حل اختلاف شهرستان جیرفت هدف شلیک گلوله شوهرش قرار گرفت و به بیمارستان انتقال یافت.

قتل

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، حاضران در محل، فرد شلیک‌کننده را همسر یا همسر سابق زن معرفی کردند که با وی اختلاف خانوادگی داشته است. یکی از حاضران در صحنه حادثه توضیح داد: مردی که با همسرش اختلاف خانوادگی داشت، با اسلحه به زن شلیک کرد.

این شهروند افزود: این شخص ۲ تیر به همسرش شلیک کرد و زن سپس به بیمارستان انتقال یافت. 

سرهنگ رضا محمدرضایی فرمانده انتظامی جیرفت با تشریح ابعاد حادثه شلیک به این زن گفت: همدست ضارب (فرد شلیک‌کننده) دستگیر شده و ضارب هم تحت تعقیب است.

وی ادامه داد: ساعت ۱۰ امروز (دوشنبه ۷ تیر) به دنبال اختلاف خانوادگی یک زوج، حادثه تیراندازی به یک زن در مجاور شورای حل اختلاف رخ داد.

فرمانده انتظامی جیرفت افزود: در این حادثه ضارب (تیرانداز) پس از ورود همسر خود به داخل محوطه شورای حل اختلاف، با اسلحه ساچمه‌ای به وی شلیک و او را مجروح کرد.‌

سرهنگ محمدرضایی با بیان اینکه ضارب و همدست وی بلافاصله از محل حادثه متواری شدند، بیان کرد: خانم مجروح بلافاصله توسط مرکز فوریت‌های پزشکی به بیمارستان امام خمینی(ره) جیرفت منتقل شد و هم‌اکنون در بخش جراحی است.

فرمانده انتظامی جیرفت گفت: پس از کسب اطلاعات پلیسی هویت شخص ضارب و همدست وی که باجناقش بوده مشخص و تلاش برای دستگیری این افراد آغاز شد.

وی افزود: همدست ضارب در همین مدت‌زمان دستگیر شد و تلاش برای دستگیری ضارب نیز همچنان ادامه دارد.

محمدرضایی تصریح کرد: براساس بررسی‌های اولیه اختلاف این زوج برای حضانت بچه بوده است.

وی به برخی مطالب منتشرشده در فضای مجازی درخصوص فوت خانمی که مورد شلیک قرار گرفته اشاره و تاکید کرد: خانم مجروح تحت درمان است.

کد خبر 610746

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار حوادث

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha