رییس روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه گفت: ۳ نفر دیگر از خبرنگارانی که دیروز در سانحه رانندگی مصدوم شده بودندT تا ظهر امروز مرخص می‌شوند ولی ۲ نفر دیگر نیازمند تداوم روند درمان هستند.

واژگونی اتوبوس خبرنگاران

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از فارس، غلامرضا شتقی‌زاده رییس روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه گفت: شب گذشته ۱۰ نفر از خبرنگاران که در سانحه رانندگی مصدوم شده بودند، با هماهنگی بیمارستان نقده از طریق اتوبوس آمبولانس به بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه بلافاصله روند تشخیص و درمان این خبرنگاران آغاز شد، تصریح کرد: شب گذشته ۵ نفر از مصدومان حادثه پس از درمان ترخیص شدند.

رییس روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه افزود: ۳ نفر از مصدومان نیز بنا به تشخیص پزشک معالج تا ظهر امروز ترخیص می‌شوند ولی ۲ نفر دیگر از خبرنگاران به نام سهیل فرجی و حسن ظهیری که احتمال خونریزی داخلی در آنها وجود دارد، نیازمند تدوام روند درمان و تشخیص‌های تکمیلی هستند و چند روز دیگر نیز در بیمارستان بستری خواهند بود.

اما در حالی که رییس روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه گفته ۲ نفر از خبرنگاران همچنان در بیمارستان خواهند ماند، مسئولان استانداری آذربایجان غربی اعلام کرده‌اند که همه خبرنگاران تا ظهر امروز با پرواز ارومیه به تهران باز خواهند گشت.

کد خبر 609859

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار