لیونل مسی، ستاره و کاپیتان تیم ملی آرژانتین واکنش جالبی به هوادار دوآتشه خود داشته است.

مسی

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ورزش سه، کاروان تیم آرژانتین برای حضور در رقابت‌های کوپا آمریکا در حال حاضر در کشور برزیل اقامت دارد و حضور لیونل مسی در ترکیب آلبی سلسته مانند همیشه برای هواداران فوتبال در سراسر جهان جذاب است. اگرچه همیشه رقابت دیرینه‌ای بین دو کشور آرژانتین و برزیل وجود داشته، اما یک جوان برزیلی شیفته لیونل مسی بوده و تصویری از خوشحالی ماندگار او بعد از گلزنی برابر رئال مادرید در سال ۲۰۱۷ و نشان دادن لباس بارسلونا را روی کمر خود تتو کرده است.

چند روز شبکه اکانت رسمی شبکه TYC فیلمی از تتوی این جوان برزیلی منتشر کرد که به شدت مورد توجه قرار گرفت. حتی خود لیونل مسی نیز از این حرکت هوادارش متعجب شده و با ثبت کامنتی پای این پست نوشت: «چه تتوی عجیبی، من به این تتو علاقمندم و می‌خواهم این شخص را دیده و این تتو را امضا کنم.»

عکس | مسی فردی که عکسش را تتو کرده بود پیدا کرد | خاص‌ترین یادگاری ستاره آرژانتینی به یک هوادار

بالاخره مقدمات حضور این مرد جوان و برزیلی در مقابل هتل محل اقامت تیم ملی آرژانتین فراهم شد و لیونل مسی نیز وفای عهد کرد. امروز تصویری از لیونل مسی در کنار این هوادار دوآتشه منتشر شد و کاپیتان آلبی سلسته تتوی او را امضا کرد تا احتمالا به یادماندنی ترین صحنه زندگی این هوادار برزیلی به ثبت برسد.

عکس | مسی فردی که عکسش را تتو کرده بود پیدا کرد | خاص‌ترین یادگاری ستاره آرژانتینی به یک هوادار

کد خبر 609242

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار