رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به نتیجه انتخابات شورای شهر تهران گفت: با توجه به طیفی که در انتخابات شرکت کردند، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر پیروزی لیست ائتلاف وجود دارد اما در حال حاضر مطرح کردن آن صحیح نیست و باید نتایج به طور رسمی اعلام شود.

هاشمی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل ازمهر، محسن هاشمی در حاشیه جلسه امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران گفت: خوشبختانه انتخابات با وقاری انجام شد و مردم علی‌رغم مشکلات موجود، در انتخابات شرکت کردند و جناب آقای رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب انتخاب شدند.

هاشمی عنوان کرد: از همین تریبون به آیت الله رئیسی تبریک می‌گویم و امیدوارم با حمایت نخبگان و جامعه بتوانند به وعده‌های خود عمل کنند.

رئیس شورای شهر تهران در خصوص زمان جابجایی شورای جدید و قدیم تصریح کرد: براساس قانون دوره شوراهای شهر ۴ ساله است و قانونا ما تا آخر مرداد و اوایل شهریور باید عمل کنیم اما صحبت‌هایی شده مبنی بر اینکه با توجه به تغییر دولت در اواسط مرداد، بهتر است شوراها هم در این زمان جا به جا شوند.

او گفت: البته نمی‌دانم که وزارت کشور برای این دو هفته تفاوت میان دوره‌ای چه تدبیری می‌اندیشد و هنوز از سوی وزارت کشور پاسخی جدی برای ما نیامده اما به طور کلی ما در مرداد ماه شورا را به گروه منتخب مردم تحویل خواهیم داد.

کد خبر 608852

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha