فرمانداران ۱۹شهرستان سیستان و بلوچستان، اسامی افراد منتخب شوراهای شهر را در مراکز این شهرستان‌ها اعلام کردند.

انتخابات شوراها

به گزارش همشهری آنلاین، با توجه به شمارش کل آرای نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر نتایج به ترتیب دارندگان بیشترین رأی به این شرح است:

زاهدان

درشورای شهر زاهدان عبدالحمید الهامی فر ،عبدالحمید بحرپیما، پرویز بهادرزهی، عارف نوتی زهی،  رسول بیجار، منصور پروین، سمانه صائب، عبدالجلیل شهنوازی میرجاوه، حمیدالدین یوسفی، غلامحسین ناروئی نژاد، حبیب اله خوب فکربرآبادی انتخاب شدند.

زابل

در شهرستان زابل نیز مهدی سارانی،  سیدعباس فاطمی،  احمد میر،  شهلا رضوانی، مهدی سرگلزائی، مریم بزنی، گلزار سرگزایی به شورای شهر راه یافتند. 

چابهار

 معین الدین سعیدی، الله بخش جدگال، سعید امیری مقدم،  کمال کیشکوری، باسط اسلامی بندری،  واحد بخش دربین و  آصف دربین به شورای شهر چابهار راه پیدا کردند. 

نیمروز

در شهرستان نیمروز نیز محمدپودینه ( سردار )، محمدکشتگر، کریم سارانی، محمدسارانی سماط، هادی لطیف نژاد رای مردم را به‌دست آوردند. 

هامون

 سیداکبرطباطبایی، نادر شکیبا، زینب علم، ابوالقاسم سرگزی و علیرضا نوری توانستند به شورای شهر هامون راه یابند. 

راسک

در شهر راسک مرکز شهرستان سرباز نیز عیسی درخــشـان، محمد اصغـر بایگـان، اسلم درخشـان، ابوالقاسم درخشان، باهـوت دردمه  انتخاب شدند. 

بمپور

فرهاد اتش افروز، مراد بمپور، حاج محمد خدایاری،  بهرام  بمپوری، رضا آچاک و محمد اکرم رودینی برای شورای شهر بمپور انتخاب شدند و رای آوردند. 

گلمورتی

در شهر گلمورتی مرکز شهرستان دلگان نیز خان محمد بامری، شیردل بامری، قاسم عبدالهی، مسعود محسن زاده و سعید بامری انتخاب شدند. 

ایرانشهر       

همچنین  رسول بخش بامری، اکبر دکالی، فرامرز درخوش، ایوب دامنی، علی روهینا، جمشید کلکلی و مهدی سجادی منتخبان شورای شهر ایرانشهر هستند. 

قصرقند

در شهرستان قصرقند نیز انور چاکرزهی، نیاز بری، وحید باشنده، ابراهیم بری و محسن زین الدینی انتخاب شدند. 

سیب و سوران

 حامد محمدی،  عبدالرضا کبدانی، عبدالحمید یزدانی، ادهم دهقان خلد و ابراهیم جهانی توانستند به شورای شهر سیب و سوران راه یابند. 

مهرستان

درشهرستان مهرستان نیز محمد افشاری، رستگارآزادی، شهریاراربابی، جهان بخش کرد و ناصراربابی به شورای شهر راه یافتند. 

علی اکبر

احمد صیادی، حسین جعفری، علیرضا صیاد، امیر دامن کشان و غلامرضا قورزایی منتخبان مردم در شهرستان علی اکبر هستند. 

کنارک

 سعید میهن دوست، ابراهیم فروزان مهر، رحیم بخش پرندوش، اسماعیل آباد، محمد براهویی نیز به شورای شهر کنارک راه یافتند. 

زهک

در شهرستان زهک، هادی شهرکی، عباس میر، علی اکبر شیخ لنگی، محمد رضا مراد وعبدالستار گرگیچ انتخاب شدند.

خاش

منتخبین شورای شهر خاش نیز محسن قلندرزهی، میرمراد مارندگانی ، خدایار ریگی ماریشان   ، امان الله کردی تمندانی،  بهزاد بهادری،  ایوب کرد ،  عیدمحمد قلندرزهی هستند. 

دوست محمد

 اسامی شورای شهر دوست محمد مرکز شهرستان  هیرمند  عزیزاله میری، علیرضا اشتاب،  حسینعلی رخشانی مهر ، عبدالله سراوانی و عبدالنبی ارباب زهی است. 

نیکشهر

 پرویز امیری، سیداکبر امیری ، مولابخش بلوچی ،رضا ابخضر   عبدالباسط بلوچزهی به شورای شهر نیکشهر راه یافتند. 

فنوج

همچنین در شهرستان فنوج محمد امین محمدی ، احمد محمدی پور ، محراب لشگری ، علی اصغر محمدی و محمدعلی نصرتی انتخاب شدند. 

کد خبر 608686

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار