خبرنگار عراقی‌الاصل شبکه الکاس قطر به کارشکنی بحرینی‌ها در قبال تیم ملی عراق و ایران اعتراض کرد.

تيم ملي عراق - تيم ملي ايران

به گزارش همشهری‌آنلاین، تیم ملی فوتبال ایران هفته گذشته در نخستین دیدار از دور برگشت رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر درحالی به مصاف هنگ‌کنگ رفت که قبل از بازی دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی ایران به شدت از کیفیت چمن ورزشگاه المحرق بحرین انتقاد کرده بود. بعد از اعتراض اسکوچیچ، سرکو کاتانچ سرمربی تیم ملی عراق کیفیت چمن این ورزشگاه را خنده‌دار عنوان کرد که سوژه رسانه‌های مختلف شد.

کارشکنی فدراسیون بحرین در انتخاب این ورزشگاه برای همه آشکار شد. این بار تیم ملی کشورمان در بازی مرگ و زندگی سه‌شنبه آینده باید در این ورزشگاه بی‌کیفیت به مصاف عراق برود.

در همین رابطه عمر قحطان خبرنگار عراقی الاصل شبکه الکاس قطر نوشت: بازی ما مقابل ایران در ورزشگاه المحرق برگزار می‌شود. این سومین دیدار ما به میزبانی این ورزشگاهی خواهد بود که کاتانچ سرمربی تیم ملی کیفیت آن را خنده‌دار توصیف کرد. همچنین بازیکنان ایرانی‌ها هم به این انتخاب اعتراض شدید کردند. این دومین دیدار تیم ملی ایران به میزبانی ورزشگاه المحرق خواهد بود. ایرانی‌ها پیش از در این زمین هنگ‌کنگ را ۳ بر یک شکست داده بودند. این درحالیست که تیم ملی بحرین میزبان گروه یک بار هم در این زمین بازی نکرده است.

کد خبر 607125

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار