رسانه های ایتالیایی از پیشنهاد میلان به سردار آزمون خبر داده اند.

طارمی

به گزارش همشهری آنلاین سردار آزمون در آخرین سال قرارداد خود با زنیت قرار دارد و احتمال جدایی او از این باشگاه روسیه ای به صورت جدی مطرح شده است. این در حالی است که امروز برخی از رسانه های ایتالیا از پیشنها میلان به این بازیکن خبر داده اند.

آنطور که سایت milannews نوشته، فعالیت میلان در نقل و انتقالات تابستانی ارتباط مستقیمی با وضعیت زلاتان ابراهیموویچ دارد و اگر قرار به عمل جراحی ایبرا باشد، میلان به دنبال یک مهاجم جدید برای خط حمله تیمش خواهد رفت.

بر اساس اخباری که در روزهای گذشته منتشر شده، میلان با اولیویه ژیرو مهاجم فرانسوی باشگاه چلسی به توافق رسیده با این همه ابهام در وضعیت زلاتان باعث شده که باشگاه ایتالیایی به دنبال یک مهاجم دیگر هم باشد و آن مهاجم کسی نیست جز سردار آزمون.

پیشنهاد میلان به ستاره ایرانی تایید شد  | مهاجم تیم ملی تیتر یک روزنامه ‌های ایتالیا شد

بر اساس ادعای La Gazzetta dello Sport، مهاجم ایرانی زنیت مورد توجه باشگاه میلان قرار دارد و گویا تماس‌هایی هم از طرف میلان با این بازیکن و مدیر برنامه‌هایش گرفته شده است.

سایت milanlive هم خبر علاقه میلان به جذب سردار را تایید کرده و نوشته میلان تنها مشتری ایتالیایی این بازیکن نیست و رم و ژوزه مورینیو هم او را می‌خواهند.

این سایت به این گزارش هم اشاره کرده که احتمالا زنیت برای صدور رضایتنامه مهاجم ایرانی‌اش 25 میلیون یورو می‌خواهد اما با توجه به آنکه آزمون فقط یکسال دیگر با زنیت قرارداد دارد، شاید بتوان مبلغ درخواستی این باشگاه را کاهش داد.

کد خبر 606945

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار