امروز (یک‌شنبه) نهم خردادماه، شبکه‌های رادیو و تلویزیونی، ۱۰ برنامه انتخاباتی با موضوع تبلیغات نامزدها را روی آنتن می‌فرستند.

درخواست نمایندگان دولت از صداوسیما برای برخورد با توهین کنندگان به رییس جمهور

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، با آغاز سومین روز از تبلیغات نامزدها در رادیو و تلویزیون، شبکه‌های یک، دو و جام‌جم سیما و همچنین چند شبکه‌ رادیویی، برنامه‌های تبلیغاتی را پخش می‌کنند.

بر اساس قرعه‌کشی که به منظور تعیین ترتیب پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری، روز چهارشنبه (۵ خرداد) در صداوسیما برگزار شد، شماره‌های ۱۱ تا ۱۷ به ترتیب به میرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی، عبدالناصر همتی، محسن رضایی‌میرقائد، سعید جلیلی، سیدابراهیم رئیسی، محسن مهرعلیزاده و علیرضا زاکانی تعلق گرفت.

بر همین اساس از جمعه (۷ خرداد) برنامه‌های تبلیغاتی کاندیداها بر اساس جدول اعلام‌شده، در رادیو و تلویزیون آغاز شده است. 

فردا یک‌شنبه (۹ خردادماه) برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری در تلویزیون، به شرح زیر است:

شبکه یک سیما برنامه «با دوربین (رییس جمهور)» را با حضور کاندیدای شماره ۱۳ (محسن رضایی میرقائد) در ساعت ۱۹:۱۵ پخش خواهد کرد.

در شبکه دو سیما نیز بخش خبری ۲۰:۳۰ به کاندیدای شماره ۱۲ (عبدالناصر همتی) اختصاص دارد و همچنین گفت‌وگوی ویژه خبری مربوط به همین کاندیدا از ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه پخش خواهد شد.

شبکه جام‌جم هم ساعت یک بامداد برنامه «ایران ما» مربوط به کاندیدای شماره ۱۱ (سیدامیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی‌) را روی آنتن می‌برد. 

برنامه‌های تبلیغاتی رادیو برای نامزدهای ریاست جمهوری در روز یک‌شنبه، به شرح زیر است:

رادیو ایران برنامه «شمارش معکوس» را با حضور میرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی در ساعت ۱۸ پخش می‌کند؛ این شبکه همچنین گفت‌وگوی ویژه خبری مربوط به عبدالناصر همتی که در ساعت ۲۲:۴۵ از شبکه دو پخش می‌شود را به صورت همزمان روی آنتن می‌برد.

رادیو جوان برنامه «صدای جوان» مربوط به کاندیدای شماره ۱۵ یعنی سید ابراهیم رئیسی را ساعت ۱۹ پخش می‌کند، بازپخش این برنامه روز بعد ساعت ۱۰ خواهد بود. همچنین بازپخش برنامه روز گذشته با حضور سعید جلیلی در ساعت ۱۰ صبح یک‌شنبه در رادیو جوان اتفاق می افتد.

رادیو اقتصاد هم برنامه «دومین گام» مربوط به کاندیدای شماره ۱۷ (علیرضا زاکانی) را در ساعت ۹ صبح به روی آنتن می‌برد؛ بازپخش این برنامه روز بعد ساعت ۱۶ است.  رادیو اقتصاد همچنین تکرار برنامه محسن مهرعلیزاده را ساعت ۱۶ یک‌شنبه پخش خواهد کرد.

رادیو پیام نیز پیام‌های انتخاباتی نامزدها خطاب به مردم را در طول روز از ساعت ۱۱ تا ۱۹ پخش می‌کند.

در سومین روز از تبلیغات کاندیداها در صداوسیما، رادیو فرهنگ برنامه‌ای ندارد.

کد خبر 604258

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار