رئیس ستاد اقشار سیدابراهیم رئیسی گفت: امروز رقبا اعلام می‌کنند اگر رئیسی انتخاب شود، دور کشور دیوار می‌کشد که این حرف، حرف عبثی است و هیچ کشوری نمی‌تواند بدون تعامل با دنیا پیشرفت کند.

احمد امیرآبادی فراهانی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایلنا، احمد امیرآبادی‌فراهانی در افتتاحیه ستاد حقوقدانان سیدابراهیم رئیسی، اظهار کرد: ان‌شالله با تلاش شما مشارکت حداکثری را در پیش خواهیم داشت و جشن پیروزی جبهه انقلاب را خواهیم گرفت. امیدواریم با حمایت قاطع ملت ایران از آقای رئیسی، یک رئیس‌جمهور با رأی بالا انتخاب شود، رئیس‌جمهوری که بتواند در مذاکرات حق‌ ملت ایران را بگیرد و برنامه‌های داخلی کشور را با استفاده از نیروی جوان و انقلابی، پیش ببرد و مردم شاهد دولتی انقلابی باشند.

وی با بیان اینکه دولتی که برآمده از ملت باشد می‌تواند بسیاری از مشکلات را حل کند، گفت: از ظرفیت همه جوانان عزیز استفاده شود. مردم ایران در سختی هستند. مشکلات اقتصادی می‌طلبد که با همت جوانان این مشکلات حل شود.

امیرآبادی‌فراهانی تأکید کرد: قطعاً دولت آقای رییسی در خصوص مذاکرات در راستای مسیری که رهبر معظم انقلاب تعیین کرده‌اند، حرکت خواهند کرد اما مذاکره به این صورت نیست که پشت میز مذاکره بنشینیم و بگوییم خزانه خالی است.

وی ادامه داد: امروز دنیا دنیای تعامل است. البته رقبا مانند چهار سال گذشته که گفتند اگر آقای رییسی، رییس جمهور شود، پیاده‌روها را دیوار خواهد کشید امروز نیز برخی اعلام می‌کنند که اگر رییسی انتخاب شود، دور کشور دیوار می‌کشد که این حرف، حرف عبثی است و هیچ کشوری نمی‌تواند بدون تعامل با دنیا پیشرفت کند.

رییس ستاد اقشار سید ابراهیم رییسی افزود: بنابراین آنچه که امروز رقبا اعلام می‌کنند، حرف‌های چهار سال گذشته است ‌که البته ملت دیدند که این اشخاص حرف‌هایشان بی‌پایه و اساس بود. با وجود اینکه فعالیت آقای رییسی در قوه قضاییه بود اما بعد از حاج قاسم دومین شخصیت محبوب و امروز اولین شخصیت محبوب هستند. همه مردم شاهد بودند که قوه مجریه کارخانه تولید فساد شد. باید رویه را درست کرد و سیستم‌ها را درست کرد.

کد خبر 604248

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار