شبکه نمایش این هفته فیلم هایی با موضوع برخورد انسان با فضا و دنیای خارج از کره زمین را پخش می‌کند.

فیلم فضایی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در این هفته و در بخش موضوعی به فیلم های با موضوع فضایی می پردازد و در بخش صحنه گران (مرور آثار) نیز فیلم های جف بریجز، از بازیگران شناخته شده سینما را بر روی آنتن خواهد برد.

از شنبه ۸ تا جمعه ۱۴ خرداد

 ساعت ۱۳: فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش پلاک ۷، کاشی ۳۱۳، کوک نغمه گمشده، قبر مشترک، آوای گمشده و تله فیلم دو قسمتی کیلومتر ۱۴ ( در سالگرد ارتحال حضرت امام ( ره )  ) خواهند بود.

ساعت ۱۹: این شبکه در بخش موضوعی خود، فیلم هایی با موضوع برخورد انسان با فضا و دنیای خارج از کره زمین و  فضایی را پخش می کند که منتخب این عناوین از شنبه تا جمعه : کلانتر و گمشده فضایی، جنگ ستارگان ۱ ، برخورد نزدیک از نوع سوم (ساخته استیون اسپیلبرگ) ، حمله به بلوک، ای تی - موجود فرا زمینی ، تماس و نشانه ها هستند.

پخش فیلم‌های فضایی از شبکه نمایش

ساعت ۲۱: در بخش صحنه گران، شبکه نمایش به سراغ مرور آثار یکی از بازیگران شناخته شده و با سابقه سینما رفته است. جف بریجز ، تا به امروز ۷ بار نامزد جایزه اسکار شده که یک بار در سال ۲۰۱۰ موفق به کسب این جایزه شده است. فیلم های منتخب این بازیگر  به ترتیب پخش بدین صورت خواهد بود: سیبیسکوئیت، لوبوفسکی بزرگ، جاده آرلینگتون، هر چه پیش آید (که بخاطر این فیلم نامزد اسکار شده بود)، طوفان سفید، ترون، اراده قوی(از دیگر فیلم های مطرح وی که بابتش نامزد دریافت جایزه اسکار شد).

ساعت ۲۳: فیلم های جذاب شبکه نمایش در هفته آینده به ترتیب پخش می شوند: قلعه هایی در آسمان، آباجان( ساخته هاتف علیمردانی) ، سی و شش،پرستار اجباری، در اعماق اقیانوس، موج و سیکاریو.

ساعت ۱ بامداد:   فیلم های کلاسیک شبکه نمایش در هفته پیش رو: انتخاب هابسون، چارلی واریک، گاو و زندانی، قطار افسار گسیخته، الپاگور، آسمان خراش جهنمی و دو جریب زمین هستند.

کد خبر 603988

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار