مجموع نظرات: ۰
شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۱
۰ نفر

آخرین رمان جان لوکاره، نویسنده مشهور رمان‌های جاسوسی در سال جاری منتشر می‌شود.

جان لوکاره

به گزارش همشهری آنلاین، ایسنا به نقل از نشنال نوشت: جان لوکاره نویسنده معروف بریتانیایی و استاد رمان‌های جاسوسی که در سن ۸۹ سالگی درگذشت در طول شش دهه فعالیت به عنوان نویسنده ۲۵ رمان منتشر کرده بود اما یکی از رمان‌های او هنوز منتشر نشده است.

اکنون «وایکنیک»، ناشر آثار «لوکاره» اعلام کرده است آخرین رمان این نویسنده با عنوان «سیلورویو» (Silverview) در چهاردم اکتبر و در هفته‌ مصادف با سالروز تولد این نویسنده فقید منتشر می‌شود.

این انتشارات کتاب «سیلورویو» را به عنوان رمان روایتگر داستانی گیرا از تقابل بین بی‌گناهی و تجربه کردن و بین وظیفه عمومی و ارزش‌های اخلاقی شخصی توصیف کرده که در آن «لوکاره» به دنبال پاسخی برای این سوال است که ما عمیقا چه دینی به کسانی که دوست‌شان داریم داریم.

اولین رمان موفق لوکاره «جاسوسی که از سردسیر آمد» نام داشت و دهه‌های ۷۰ و ۸۰ میلادی پرکارترین دوره فعالیت او بود که با نگارش رمان معروف «تعمیرکار خیاط سرباز جاسوس» (۱۹۷۴)، «دانش‌آموز نمونه مدرسه» (۱۹۷۷)، «مردم خندان» (۱۹۷۹)، «دخترک دامر» (۱۹۸۳)، «جاسوس نمونه» (۱۹۸۶)، «خانه روسی» (۱۹۸۹) و «زائر مخفی» (۱۹۹۰) همراه بود.

«خیاط پاناما» (۱۹۹۶)، «مدیر شب» (۱۹۹۳) و «باغبان ثابت» (۱۹۹۹) از دیگر آثار مهم «جان لوکاره» به شمار می‌روند.

کد خبر 602670

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی