ممکن است در کمپ تیم های ملی امروز نفرات جدیدی نسبت به لیست گذشته تیم ملی حضور پیدا کنند اما حضور آنها در بحرین قطعی نیست.

تیم ملی ایران

به گزارش همشهری آنلاین واکسیانسیون بازیکنان تیم ملی تیم ملی فوتبال ایران از حدود ساعت ۱۵ امروز در کمپ تیم‌های ملی آغاز شده  است و برخی از بازیکنانی که احتمال حضورشان در  لیست تیم ملی وجود دارد در کمپ تیم ملی در حال تزریق واکسن هستند.

بازیکنانی مانند رشید مظاهری، وحید امیری، مهدی ترابی، سیامک نعمتی، احمد نوراللهی، مهدی قایدی، میلاد سرلک و ... با حضور در این مرکز، واکسن را تزریق کرده‌اند. طبق گفته مسئولان، ۴۸ دوز واکسن کرونا در این مرحله به بازیکنان، مربیان و عوامل تیم ملی تزریق خواهد شد.

البته با تزریق این واکسنها و حضور برخی از بازیکنان در کمپ تیم ملی ممکن است این سوال به وجود بیاید که آیا این نفرات نهایی برای حضور در بحرین هستند یا خیر اما قرار است تنها ۲۴ بازیکن در فهرست نهایی دراگان اسکوچیچ قرار گیرند. ممکن است در کمپ تیم های ملی امروز نفرات جدیدی نسبت به لیست گذشته تیم ملی حضور پیدا کنند اما حضور آنها در بحرین قطعی نیست. در نهایت ۲۴ بازیکن توسط اسکوچیچ و بعد از دربی معرفی خواهند شد. 

قرار است روند واکسیناسیون ظرف روزهای آینده و با حضور برخی بازیکنان ملی‌پوش شاغل در تیم‌های شهرستانی ادامه داشته باشد.

تیم ملی فوتبال ایران از ۴ خرداد راهی کیش خواهد شد و بعد از برگزاری اردو مستقیما با پرواز چارتر به منامه سفر خواهد کرد.

کد خبر 600174

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی