صالح مصطفوی بجای فرهاد مجیدی در نشست خبری شرکت کرد.

صالح مصطفوی

به گزارش همشهری‌آنلاین،  صالح مصطفوی، مربی تیم استقلال در خصوص دیدار فردای تیمش اظهار کرد: بازی فردا بازی سنگینی است، ما وکادرفنی ذوب‌آهن را به خوبی آنالیز کردیم. آنها تیم منظمی در کار دفاعی هستند و زمانی که کار تیمی انجام می‌دهند یکی از بهترین تیم‌ها محسوب می‌شوند. پیدا کردن روزنه در دفاع ذوب‌آهن خیلی سخت است. باید به حسینی تبریک بگویم چون ذوب‌آهن قبل از حضور این مربی کمی دچار آشفتگی بود ولی حالا شرایط این تیم فرق کرده و بازی مقابل این تیم خیلی سخت است.

مربی استقلال در خصوص مصدومیت حدادی‌فر از ناحیه رباط صلیبی گفت: حدادی‌فر اسطوره باشگاه ذوب آهن است، او بازیکن خوبی است و نبودش حتما در تیم تاثیر دارد ولی با توجه به سبک بازی این تیم و نوع فوتبالی که این روزها ذوب‌آهن بازی می‌کند نبود یک بازیکن تاثیر چندانی نخواهد داشت.

مصطفوی در خصوص غایبان استقلال در بازی فردا افزود: شجاعیان محروم است و به دلیل فشردگی بازی‌های آسیایی یک تعداد از بازیکنان ما مصدوم شدند که خوشبختانه تعدادی از آنها رسیدند. برای بازی فردا نادری را در اختیار داریم اما به جز شجاعیان، غفوری، اسماعیلی و کریم‌زاده را به دلیل مصدومیت در بازی فردا  حضور نخواهند داشت.

وی در خصوص اینکه آیا دیدار با ذوب‌آهن به خاطر دربی با احتیاط توسط استقلال برگزار می‌شود، بیان کرد: همیشه بازیِ قبل و بعد از دربی شرایط خاص خودش را برای استقلال و پرسپولیس داشته ولی مجیدی در این مدت سعی کرده تیم را آماده کند. به غیر از خستگی وحشتناک که با برنامه‌ریزی منحصر به فرد AFC به تیم‌ها تحمیل شد ما تمرینات خوبی کردیم. مشکل ما به جز بقیه تیم‌ها این بود که بازی‌های ما ساعت ۳ صبح تمام می‌شد و تا بازیکنان می‌خواستند بخوابند صبح می‌شد. در زمانی که دقیقا ما باید ریکاوری می‌کردیم  مجبور بودیم فوتبال بازی کنیم. در هر صورت چون در ماه رمضان بودیم و حتما باید بعد از افطار بازی‌ها برگزار می‌شد ما ۴ بازی دیر موقع برگزار کردیم و به همین دلیل سیستم خواب بازیکنان و ریکاوری آنها به هم ریخت. این خستگی بسیار زیاد باعث آسیب‌های بدنی شد و فکر می‌کنم در کل بازی‌های تیم ما در آسیا سنگین‌تر از تیم‌های دیگر بود.

مربی تیم استقلال در خصوص اینکه استقلال قبل از دربی با همان سیستم اصلی بازی می‌کند یا تغییر سیستم دارد گفت: فرهاد مجیدی در همه ادوار دوران مربیگری خود نشان داده که بازی به بازی پیش می‌رود. ما در استراتژی و مسائل دیگر وضعیت حریف را بررسی می‌کنیم. قطعا استراتژی دیدار فردا مقابل ذوب‌آهن با بازی پرسپولیس فرق خواهد داشت.

مصطفوی در خصوص اینکه ذوب‌آهن مدت‌ها از بازی رسمی دور بوده ولی استقلال در آسیا حضور داشته و همین مساله باعث می‌شود شرایط آبی پوشان بهتر باشد عنوان کرد: تیم‌هایی که دور از شرایط بازی بودند هر ۱۱ روز حتما یک بازی برگزار کردند. فکر نمی‌کنم ۱۱-۱۲ روز فرم یک تیم را عوض کند. تیم ما را خستگی خیلی اذیت کرد و با توجه به اردوی تیم ملی فرسایشی بودن بازی‌ها، کار  برای تیم‌هایی که در آسیا بودند سخت‌تر است.

مصطفوی در خصوص اینکه جانشین کمالوند مربی ایرانی است یا خارجی تصریح کرد: این سوال را مجیدی باید پاسخ بدهد. او در انتخاب خود آقای کمالوند هم مشورت کرد. مجیدی یک مربی اهل مطالعه است و قطعا در مورد انتخاب دستیارش مشاوره می‌گیرد ولی بهتر است در مورد جزئیات به این سوال خود او پاسخ جواب بدهد.

مربی تیم استقلال در خصوص اینکه استقلال دو هفته دیگر باید با ذوب‌آهن در جام حذفی بازی کند، گفت: قطعا آن بازی برای دو تیم سخت‌تر خواهد بود چون تیم‌ها شناخت کافی نسبت به هم پیدا می‌کنند. در لیگ قهرمانان آسیا هم همین اتفاق افتاد و بازی‌های دور برگشت کم‌گل تر برگزار شد. وقتی تیم‌ها از هم شناخت پیدا کنند طبعا کار متفاوت می‌شود و دیدار استقلال و ذوب آهن در جام حذفی سخت از لیگ است.

کد خبر 599687

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار