امروز قیمت هر قطعه سکه تمام ‌بهار آزادی طرح جدید (امامی) به ۹ میلیون و ۴۹۷ هزار تومان رسید که نسبت به روز گذشته ۲۲۵ هزار تومان افزایش قیمت داشت.

سکه

به گزارش همشهری‌آنلاین، امروز پنجشنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰، در ساعت حدود ۱۴ و ۳۰ قیمت هر قطعه سکه تمام ‌بهار آزادی طرح جدید (امامی) به ۹ میلیون و ۴۹۷ هزار تومان رسید که نسبت به روز گذشته ۲۲۵ هزار تومان افزایش قیمت داشت.

اما هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز گذشته حدود ۵۰۰ هزار تومان افزایش داشت و از قیمت هر سکه بهار آزادی طرح جدید نیز پیشی گرفت.

کاهش قیمت دلار در کانال ۲۰ هزار تومانی ادامه دارد | جدیدترین قیمت ارزها در ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

هر نیم‌سکه بهار آزادی نیز با قیمت ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به دیروز تغییری نداشت.  ربع‌ سکه بهارآزادی نیز امروز با قیمت سه میلیون تومان معامله شد که ۲۰۰ هزار تومان ارزان تر از قیمت آن در روز گذشته بود. قیمت هر سکه یک گرمی نیز به یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید که  ۵۰ هزار تومان نسبت به دیروز کاهش قیمت داشت.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز به  ۹۵۶ هزار تومان رسید که ۵۰ هزار تومان گران تر از روز گذشته بود. امروز قیمت اونس جهانی طلا نیز ‌۱۷۹۳ دلار اعلام شد که نسبت به روز گذشته افزایش قیمت داشته است.

کد خبر 599378

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی