هر دلار امروز پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ درصرافی‌های بانکی ۲۰هزار و ۶۴۳ تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته ۳۰۴ تومان کاهش قیمت داشت. دیروز قیمت دلار به کانال ۲۰ هزار تومانی سقوط کرد.

دلار

به گزارش همشهری آنلاین، قیمت خرید و فروش دلار در صرافی ملی امروز به ترتیب ۲۰ هزار و ۲۳۴ تومان و ۲۰ هزار و ۶۴۳تومان اعلام شد که هر دو نسبت به دیروز کاهش داشت. نرخ فروش دلار نسبت به روز گذشته ۳۰۴ تومان کاهش داشت. طی روزهای گذشته صرافی ملی چند بار در طول روز نرخ دلار را تغییر داده است که همواره این تغییر کاهشی بوده است.

همچنین صرافی ملی قیمت خرید و فروش یورو را امروز به ترتیب ۲۴ هزار و ۷۴۹ تومان و ۲۵ هزار و ۲۴۹ تومان اعلام کرد که کاهشی اندک نسبت به روز گذشته داشت.

نرخ ۲۸ ارز افزایش یافت

ریزش قیمت دلار به کانال ۲۰ هزار تومانی

قیمت دلار تا کجا پایین می آید؟

امروز نرخ دلار در بازار متشکل ارز نیز ۲۰ هزار و ۴۴۴ تومان بود. هر یورو نیز با قیمت ۲۵ هزار و ۲۳۹ تومان در این بازار معامله شد.

در بازار آزاد نیز امروز در حدود ساعت ۱۲ هر دلار به ترتیب با قیمت‌های ۲۱ هزار تومان و ۲۱ هزار و ۶۰۰ تومان خرید و فروش می شد.  قیمت خرید و فروش یورو نیز در این بازار به ترتیب ۲۵ هزار تومان و ۲۵ هزار و ۵۰۰ تومان بود که نسبت به دیروز اندکی کاهش داشت.

امروز در آخرین روز کاری هفته، اگر چه بازار ارز کم رمق بود اما هم خریدار و هم فروشنده دلار به بازار مراجعه داشت.  

کد خبر 599351

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار